MEDICINE


MEDICINE everyday therapy

V Prešove sme pre Vás otvorili úplne prvú prevádzku na Slovensku. Originálne, individuálne a elektrizujúce. V súlade s najnovšími trendmi a v nesúlade s každodennou rutinou. Výnimočné oblečenie charakteristické dizajnérskou rôznorodosťou a odviazanosťou zapracováva do svojich kolekcií jedinečnosť lokálnych štýlov a podporuje mladých autorov, ktorí vytvárajú 2 limitované kolekcie za sezónu.

Kolekcie Medicine ponúkajú vysoko kvalitnú módu pre ženy aj mužov. Často bývajú označené ako originálne až trochu výstredné. Modely Medicine sú ideálne pre individualistov, ktorí ocenia jedinečné riešenia. Dizajnérsky tím značky pozostáva  väčšinou z mladých ľudí, ktorí majú zmysel pre moderný štýl a vynikajúci prehľad v aktuálnych módnych trendoch.

Značkové oblečenie Medicine sa obzvlášť dobre overí milovníkom mestskej módy. Poskytuje skvelý módny a pritom pohodlný pocit pri nosení, zamilujú si ho aktívni ľudia, aj každý, kto chce dobre vyzerať nech už je kdekoľvek. Medicine je značka plná nápadov a originality a zároveň poskytovateľom pohodlia a vysokej kvality.

Naše predajne
Dizajnový koncept predajní Medicine bol navrhnutý s veľkou starostlivosťou a vytvorený v súlade s celosvetovými trendmi. Unikátny charakter je podčiarknutý prvkami interiérového dizajnu v inšpiratívnom štýle „vintage". Vysoko kvalitné prírodné materiály kladú dôraz na autentickosť a jedinečnosť značky Medicine.

Výmena tovaru
Tovar zakúpený v predajni MEDICINE everyday therapy je možné vymeniť do 10 dní od dátumu nákupu. Tovar vymieňame v cene platnej v čase zakúpenia vymieňaného tovaru (nie v cene platnej na predajni v čase výmeny). Vymieňame len nenosený a nepoškodený tovar s pôvodnými etiketami. Vrátenie kúpnej ceny tovaru nie je možné.

MEDICINE

Otváracia doba

PO-NE: 09:00 - 21:00 hod.

Kontaktné údaje

MEDICINE
051 7716 236

Prebiehajúce akcie v MEDICINE

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky