DOUBLE RED


DOUBLE RED je značka streetwear oblečenia a army štýlu s jedinečným dizajnom, ideálne kombinovateľná na každú príležitosť. Oslovuje všetky vekové kategórie a prináša im najnovšie trendy s vlastným jedinečným štýlom.

Neustále navrhujeme nové štýlové kúsky, topánky a doplnky, ktoré sú unikátne svojim špecifickým dizajnom. Všetky novinky nájdete na www.doublered.eu 

NOVÁ KOLEKCIA TOPÁNOK
Ak patríte medzi priaznivcov dobrodružného života a outdooru zamilujete si našu kolekciu topánok X WIRE™ prispôsobenú na vysokohorskú turistiku. Topánky X WIRE™ sú vrcholom modelovej ponuky topánok DOUBLE RED. Pri jej vývoji dostali dizajnéri aj konštruktéri jediné zadanie a to vyrobiť najlepšie topánky na svete, ktoré budú použiteľné na dennodenné nosenie, šoférovanie, no zároveň v prípade potreby zvládnu rovnako dobre aj vysokohorské výstupy a ťažký terén.

Po takmer trojročnom vývoji a testovaní modelov WIRE a X vám nakoniec môžeme predstaviť kombináciu toho najlepšieho z oboch modelových rád. Topánky su 100% vodovzdorné s funkčnou membránou. Protišmyková PU podrážka zabezpečuje vysoký komfort pri bežnom nosení, ale aj v tvrdších  podmienkach, snehu a vo vysokohorskom teréne, no zároveň je dosť ohybná a komfortná na denné nosenie a šoférovanie. Obuv je vhodná na nosenie počas celého roka.

• HIGHDURABLE - vyrobené z vysokoodolných materiálov
• WIRE System – ľahké a rýchle upínanie, dokonalá náhrada za šňúrky
• OUTDOOR // HIKING - vhodné na outdoor použitie
• WATERPROOF - 100 % vodotesná membrána
• ARCHSUPPORT™ - komfortné vnútro vložky s patentovanou podporou klenby chodidla
• HEEL CARE™ -  patentovaná tvarovaná vnútorná vložka s podporou päty chodidla

Všetky outdoorové topánky nájdete na www.doublered.eu alebo v našej predajni.

DOUBLE RED

Otváracia doba

PO-NE: 09:00 - 21:00 hod.

Kontaktné údaje

DOUBLE RED
0911 144 050
http://www.doublered.eu/
doublered@doublered.eu

Prebiehajúce akcie v DOUBLE RED

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky