Merkur Spielo


Prvú pobočku na Slovensku otvoril MERKUR v Bratislave na križovatke ulíc Bajkalská-Trnavská. K dnešnému dňu je v prevádzke 9 herní v znamení slnka, z toho 4 v Bratislave, v Žiline, v Trenčíne, v Nitre, v Skalici a v Košiciach.

Lokality pre nové pobočky sú veľmi starostlivo vyberané na základe prieskumu a analýzy trhu. Vďaka svojmu profesionálnemu prístupu, vzhľadu exteriéru a interiéru a dodržiavaniu prísnych vnútorných pravidiel sa spoločnosť MERKUR stala žiadaným partnerom a je často prvou voľbou významných developerov pri obsadzovaní plôch vyčlenených pre zábavu a odpočinok návštevníkov nákupných centier, hlavne vo väčších mestách.

Rozloha jednotlivých  pobočiek sa pohybuje od 200 do 500m2 v závislosti od danej lokality a veľkosti mesta.

Pri stavbe nových a prestavbe existujúcich herní sú používané najkvalitnejšie materiály a najmodernejšie architektonické prvky. Interiér prevádzok je starostlivo navrhovaný tímom skúsených architektov tak, aby vytváral jedinečné a príjemné prostredie. Chceme, aby sa u nás naši klienti cítili dobre, preto kladieme dôraz na celkové estetické vyznenie jednotlivých herní. Všetky sú plne klimatizované a majú nadštandartný gastronomický servis.

Naše prevádzky majú zachované určité zhodné vzhľadové rysy, aby zákazník kdekoľvek na Slovensku, ale aj inde v Európe na prvý pohľad dokázal identifikovať spoločnosť a mohol využívať všetky prednosti členských kariet a nami poskytované zázemie herní.

Merkur Spielo

Otváracia doba

9:00 - 6:00

Kontaktné údaje

Merkur Spielo
http://www.merkur-herna.sk/sk/merkur-herne-na-slovensku/ilina

Prebiehajúce akcie v Merkur Spielo

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky