CINEMAX


Spoločnosť CINEMAX od svojho vzniku - 1. júla 2006 - vybudovala a prevádzkuje 12 viac sálových kín. Aktuálne sa tak CINEMAX príbehy odohrávajú v 60 sálach s celkovou kapacitou 10 100 miest v 11 slovenských mestách. Diváci v Banskej Bystrici, Bratislave, Dunajskej Strede, Košiciach, Nitre, Poprade, Prešove, Skalici, Trenčíne, Trnave a Žiline poznajú svoje lokálne kino CINEMAX nielen ako miesto, kde si vychutnajú maximálny filmový zážitok s ´bežnou´ filmovou ponukou, ale kde sa často dejú aj rôzne iné kultúrne podujatia ako priame prenosy či záznamy koncertov, opier, baletov, divadiel alebo festivaly. Okrem toho sú kiná CINEMAX aj členmi európskej siete kín Europa Cinemas, čo zaručuje bohatý výber európskych filmov.

Kiná CINEMAX majú pohodlné kreslá a disponujú najnovšími zvukovými a obrazovými technológiami. Okrem toho, v niektorých mestách umocnia maximálny filmový zážitok také „vychytávky“ ako  IMAX, D-BOX, projekcia v rozlíšení 4K, či najdokonalejší zvukový systém na svete DOLBY ATMOS. Všetky sály kín CINEMAX sú digitalizované a niektoré z nich umožňujú aj premietanie v 3D formáte.

Spoločnosť CINEMAX neustále pracuje na skvalitnení svojich služieb v celej sieti viac sálových kín, aby zabezpečila dokonalú spokojnosť svojich návštevníkov. Aj v tomto roku sa všetci môžu tešiť na nové projekty a akcie, ktoré divákom opäť dokážu, že najlepšia zábava je v kine!

Kino CINEMAX ŽILINA sa po 10 rokoch od otvorenia dočkalo nielen modernizácie vstupného priestoru ale aj vytvorenia novej VIP kinosály. V rozšírenom a zmodernizovanom foyer kina sme klasické plagátové plochy nahradili digitálnymi. Modernizáciou prešiel aj bufet a pokladňa, a prešli sme ku konceptu spojeného predaja. Na jednom mieste si môžete kúpiť vstupenky aj občerstvenie. 

Ďalšou a najväčšou novinkou v kine CINEMAX ŽILINA je vznik novej VIP kinosály, ktorá vám ponúka jedinečný komfort. Nadštandardné VIP kreslá sú širšie, disponujú väčšími sedadlami a vďaka ich polohovateľnosti nebude žiaden problém vystrieť si nohy pre maximálne pohodlie. Sedenie vo VIP je spojené s možnosťou si objednať si čokoľvek z portfólia kaviarne priamo do sály prostredníctvom tabletov, ktoré sú súčasťou sedenia.

Divákov okrem modernejších priestorov a novej kinosály poteší aj lepší a dokonalejší zvuk Dolby surround 7.1, ktorý umožňuje presnejšie umiestnenie zvukových efektov v sále. Pridané reproduktory zabezpečia presnejšiu reprodukciu 360° kruhových pohybov okolo sály ako aj zvukové prelety bez použitia postranných reproduktorov, napomáhajúc tak lepšej simulácii preletu.

CINEMAX

Otváracia doba

Otvorené podľa programu

Kontaktné údaje

CINEMAX
0918984167
http://www.cine-max.sk
kinoza@cine-max.sk

Prebiehajúce akcie v CINEMAX

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky