PreSpánok


Teraz nájdete PreSpánok už aj v Žiline

Predajne spoločnosti PreSpánok nájdete nielen na Slovensku a Česku, ale aj v Maďarsku a Poľsku. Teraz rozširujeme naše pôsobenie aj do Žiliny. Našu novú predajňu PreSpánok navštívte v OC Max, kde sa na vás budú tešiť naši špecialisti z oblasti spánku. 

Radi Vám poskytnú individuálne poradenstvo a starostlivosť, ktorú inde nenájdete. Preto neváhajte a opýtajte sa našich odborníkov na čokoľvek, čo vás zaujíma. Naším cieľom je, aby ste sa v našich predajniach cítili ako doma a tiež veríme, že výber novej postele, matraca alebo vankúša je veľmi dôležitý a je potrebné mu venovať značnú pozornosť, pretože spánok má priamy vplyv na naše zdravie a kondíciu.

Kto sme?

Spoločnosť PreSpánok je dlhoročným odborníkom v oblasti spánku. Vyberať môžete zo zastúpenia kvalitných a preverených značiek nielen z Česka a Slovenska, ale aj zo zahraničia. Sme hrdým distribútorom značiek ako je napríklad TEMPUR, PerDormire, La-Z-Boy, Enzio a mnohých ďalších.

Široká ponuka sortimentu

PreSpánek ponúka širokú škálu sortimentu matracov zo studenej peny, pamäťovej peny aj pružinových matracov a ďalších materiálov. Výber rôznej tuhosti matraca a rozmerov je samozrejmosťou. Ďalej u nás nájdete vhodné rošty, ktoré je nutné správne skombinovať s matracom. Vyberte si tiež vankúše z pamäťovej peny, bio peny alebo gélu pre váš zdravý a spokojný spánok. Nezabúdame ani na širokú ponuku prikrývok, posteľnej bielizne a rôznych doplnkov do spálne ako sú napríklad špeciálne vône pre Vašu relaxáciu. 

Zabezpečujeme komfort a pohodlie aj vo vašich obývačkách vďaka ponuke polohovateľných kresiel, ktorá ponúkame v rôznych veľkostiach a farebných prevedeniach.

Spánku rozumieme od A po Z

Naším poslaním je váš zdravý a hlboký spánok. Výberom a nákupom našich produktov naše služby zďaleka nekončia. Využiť tiež môžete našej dopravy a montáže našich produktov u vás doma. Aj naďalej môžete tiež využívať naše odborné poradenstvo. Zaujímavé a dôležité informácie sa tiež môžete dozvedieť na našom Facebooku alebo Instagrame a v neposlednom rade na našom webe Prespanok.sk. Tu zverejňujeme všetky naše zaujímavé akcie a užitočné články. Nech máte problém so zaspávaním, nespavosťou alebo ďalšími poruchami spánku môžete si tu prečítať o každom z týchto problémov, využiť priložené rady a mnoho ďalšieho. Tiež si tu môžete prezrieť všetky naše produkty a potom si ich už prísť vyskúšať na vlastnej koži na naše predajne.

 

PreSpánok

Otváracia doba

PO-NE: 09:00-21:00 hod.

Kontaktné údaje

PreSpánok

Prebiehajúce akcie v PreSpánok

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky