DOMOSS - EURONICS


Zariaďujeme vaše predstavy už 28 rokov. Na trhu bývania a vybavenia domácnosti pôsobí spoločnosť DOMOSS už od roku 1990. Jej poslaním je zvyšovať kvalitu života a zlepšovať životný štýl svojich zákazníkov. Od roku 2004 sa spoločnosť DOMOSS stala členom siete EURONICS, najväčšej siete elektropredajní v Európe, aktívne sa podieľa na jej rozširovaní a poskytuje produkty a služby na európskej úrovni.

V ponuke spoločnosti sa nachádza široká škála svetových značiek a produktov garantujúca zákazníkom kvalitu a spoľahlivosť produktov, najmodernejší dizajn, vysokú úžitkovú hodnotu a jedinečné riešenia postavené na najmodernejších trendoch a poznatkoch v oblasti bytového dizajnu a ergonómie.

Poskytujeme čiernu a bielu techniku, malé a veľké domáce spotrebiče od popredných renomovaných značiek, TV, video a audio techniku či záhradný nábytok a mnoho ďalšieho.

DOMOSS - EURONICS

Otváracia doba

PO-NE 9:00 - 19:00

Kontaktné údaje

DOMOSS - EURONICS
0907847239
http://www.domoss.sk

Prebiehajúce akcie v DOMOSS - EURONICS

Január je ako stvorený na výhodné nákupy!

Január je ako stvorený na výhodné nákupy!


01.01.2020 - 31.01.2020

Január je ako stvorený na výhodné nákupy! Navštívte predajňu DOMOSS EURONICS na 1. poschodí a nakúpte všetko od záhrady až po kuchyňu za výborné ceny. Nenechajte si ujsť ani výhodné sety práčky a sušičky značky BOS
Viac o akcii