Rezervované pre ženy - Február


15.02.2016 - 31.03.2016

Zábavno – obchodné centrum MAX Skalica Vám v spolupráci s partnermi akcie „Rezervované pre ženy „ prináša pravidelnú mesačnú akciu ,v rámci ktorej sa vybraná dáma bude v tento deň cítiť naozaj skvelo.
 
A ako prebiehala naša februárová „ premena“ dňa 29. 02. 2016?
 
Tentokrát sa vybrala p.Rozália Sopúšková z Unína, ktorá má 2 dospelé deti. Dcéra má 36
 
rokov a žije už dlhodobo v zahraničí. Syn má 30 rokov a bol to práve on,ktorý že ju do našej akcie prihlásil.
 
Popri svoje práci v školstve sa p. Rozália venuje aj svojim koníčkom.Rada tancuje, či už ľudové tance, alebo moderné.Zabáva sa takto aj so svojou 5 – ročnou vnučkou,ktorú taktiež veľmi baví tancovanie. Ďalej je to záhrada, v ktorej pestuje hlavne kvety.Zaujíma sa aj o aranžovanie kvetín a skrášľovanie bytového interiéru.
 
Začali sme , ako vždy, rannou „ poradou“ , opäť v kaviarni GALLERY café, kde sme si dali výbornú kávu .Znova sme si naplánovali celý deň tak, aby ten „ jej „ deň prebiehal podľa vopred naplánovaného časového harmonogramu a bez stresov .
 
Po rozvrhnutí dňa sme pokračovali ďaľšou úlohou, ktorou bol výber oblečenia na prevádzke s módnym oblečením – Gate. Povyberali sme viacero kombinácií a keďže p. Rozália mala štíhlu postavu, tak vyzerala vo všetkom na „ jednotku“.
 
Prevádzka sa nachádza na prízemí obchodného centra.
 
Nakoľko nastala našom programe malá zmena,tak sme najskôr navštívili našu dvornú kaderníčku, p. Silviu Švorcovú v Kaderníctve GOŠA. P. Rozália mala krátke, melírované svetlé vlasy. Kaderníčka vlasy upravila , zostrihala a zmenila farbu melíru Ako sa účes vydaril, sa presvedčíte na fotkách.
 
Potom sme pokračovali ďaľšou „ procedúrou“ na prevádzke Max nails ,kde si p. Rozália dala urobiť nové gelové nechty.Prevádzka sa nachádza na poschodí obchodného centra.
 
Ďalej si môžete nechať urobiť si v Max nails 3D mihalnice, gelové a akrylové nechty, pedikúru a manikúru.
 
 
 
Obed vybranej dáme poskytol fastfóod DOMÁCA KUCHYŇA .Pondelkové menu:
 
Karotková krémová s opečenou šunkou , vyprážané kuracie medajlonky/vykostené stehno/, zemiaky s cibuľkou a uhorka chutili výborne
 
Našu dámu potom čakala vizážistka, p. Anna Petráková ktorá pracuje s kozmetickými prípravkami spoločnosti AVON.Pani Rozália sa líči iba veľmi jemne a make up a celkové líčenie, ktoré zvolila p. vizážistka, jej naozaj veľmi svedčalo.
 
Fotografka Bc. Soňa Postová je tu celý deň s nami a má na starosti okrem fotenia aj výber oblečenia a stylingu. Ako sa nám „ premena „ podarila, uvidíte vo fotogalérii.
 
 
 
Už tradične dostáva vybraná dáma darčeky aj od našich prevádzok.
 
Februárovú „ premenu“ podporili darčekmi tieto prevádzky :
 
Korálkáreň – ručne robený náramok
 
DOMOSS – EURONICS - varná kanvica
 
1.Day - 3 l 100% - nej ovocnej šťavy Fruxi, 2 balenia
 
FAnn parfumérie – kozmetický balíček.
 
AVON- Anna Petráková - kozmetický balíček
 
BANANA EVENT PRODUCTION - nástenný charitatívny kalendár pre Útulok Skalica.
 
Všetkým , ktorí sa akcie „Rezervované pre ženy“ zúčastnili ako partneri akcie a poskytli oblečenie ,doplnky a darčeky, veľmi pekne touto cestou ďakujem .Tento skvelý deň by sa totiž bez nich neuskutočnil !!! Sú to:
 
GALLLERY café, GATE,Max nails, DOMÁCA KUCHYŇA, DOMOSS – EURONICS,
 
1.Day , ŠPERK Holíč, FAnn parfumérie, Záhorí.sk- správy z vašej ulice,TIK Skalica
 
mesačník ProZáhorí.sk, Kaderníctvo GOŠA , Anna Petráková – vizáž , fotografovanie a styling Bc. Soňa Postová.
 
Pani Rozália bola veľmi príjemná dáma a celý ten deň veľmi rýchlo prešiel. Bola rada, že sa februárovej premeny zúčastnila a cítila sa v tento deň v ZOC MAX Skalica ako modelka.
 
Verím, že s nami prežila pekný deň, na ktorý bude rada spomínať.
 
Výsledok posúďte sami.
 

Prihlasovací formulár