Valentínska premena - Fotogaléria


26.02.2019 - 10.03.2019

Valentín je sviatkom zamilovaných a preto sme sa rozhodli , že v rámci projektu Rezervované pre ženy „ zmeníme „ zaľúbený pár.

Z prihlásených párov sme napokon vybrali Ľubicu a Michala. Dvojica je spolu 2 roky a svoju lásku si aj nefalšovane počas Valentínskej premeny prejavovali. (radosť bolo na nich pozerať)

Stretli sme sa ráno pre budovou MAXu a spoločne sme cestovali za kaderníkom , hairstylistom a vizážistom Damianom do salónu Alexa Beauty Damian v Holíči. Tam nás už čakala stylistka a fotografka Romanka Svatíková. Zhodli v tom, že vlasy sa skrátia o pár centimetrov a zvolí sa chladnejšia blond. Keďže vlasy p. Ľubica nosí väčšinou rovné , tak jej kaderník urobil moderné, ležérne vlny.

Na prevádzkach ADAM, MICHELL fashion a Gate sa vyberalo oblečenie - spoločenské, slávnostné a na voľný čas.

P. Michala sme potom zverili do rúk kaderníčke Silvii Švorcovej - Kaderníctvo GOŠA, ktorá mu urobila moderný, trendový pánsky strih.

Spoločný relax si užili na pedikúre na prevádzke MAX nails.

V reštaurácii IL Ristotante Italiano ich čakal slávnostne prestretý stôl, na ktorom nechýbali zapálené červené srdiečkové sviečky a dotvárali tak Valentínsku atmosféru. Pochutili si na výbornom obede a keďže si každý vybral niečo iné, tak si potom vzájomne jedlo toho druhého ochutnali

Michal sa pri obede dokonca odfotil aj so Žigom Pálfym.

Po obede prišiel Damian a Ľubicu krásne nalíčil.Veľmi jej to svedčalo a celá žiarila nielen láskou

Dvojica má veľa spoločných koníčkov, spája ich hlavne láska k motorkám, cestovaniu, spoznávanie nových  krajín, či relax na záhrade s priateľmi.

Popri občerstvení v kaviarni GALLERY caffe sme sa aj srdečne nasmiali na ich veselých zážitkoch a historkách. V kaviarni nás všetkých čakalo aj milé prekvapenie – pohár vychladeného prosecca s jahodami.

Vo vybranom oblečení si potom dvojica chodila pre darčeky do jednotlivých prevádzok a samozrejme, medzitým sa neustále fotila.Z tejto „ premeny „  urobila fotografka veľmi veľa fotiek, až sa nedalo vybrať, ktoré z nich dáme do albumu.

Darčeky podarovali tieto prevádzky:

DOMOSS EURONICS – fritéza

ŠPERK Holíč – dámsky a pánsky náramok

Deichmann- 2 x 10 € darčeková karta na nákup

ADAM - 2 x 10 € darčeková karta na nákup

1 DAY – 2 ks  lisovanej šťavy FRUXI

Kvetinárstvo TREND - kytička

A Valachovičová - Medulienka – perníkové srdiečka

Bol to náročný deň, ale stál za to. Spoznali sme na Valentína dvoch úžasných a milých ľudí, ktorým

za MAX Skalica želáme len to najlepšie.

 

Fotky z priebehu celého dňa si môžete pozrieť v našej fotogalérii a výsledok posúďte sami 

Prihlasovací formulár