Rezervované pre ženy október 2018


08.11.2018 - 18.11.2018

Rezervované pre ženy v mesiaci október 2018.

Do októbrovej premeny sme vybrali 43-ročnú  p.Miroslavu Matulovú zo Šajdíkových Humeniec..

Je matkou dvoch dospelých synov a 9-ročnej dcérky.  Do „ premeny“ sa prihlásila sama, nakoľko rada experimentuje a má rada výzvy.

Ráno sme sa spolu s p. Mirkou stretli v kaderníckom salóne Alexa Beauty Damian v Holíči. Keďže p. Damian  je okrem hair stylistu aj vizážista, bolo s ním dohodnuté aj poobedňajšie líčenie. Spolu so stylistkou a fotografkou p. Romankou Svatíkovou sa dohodli, čo by bolo vhodné pre p. Mirku, aká zmena a farba, keďže vlasy mala suché a dosť zničené.

Pani Mirka je večná študentka, rada sa stále vzdeláva, má 3 maturity. Momentálne si rozširuje vzdelanie v oblasti zdravotníctva, špecializuje sa hlavne na ošetrovateľstvo.Má náš obdiv, že stále chodí do školy a zvyšuje si svoju odbornosť.

Trocha oddychu sme jej dopriali na pedikúre v prevádzke Max nails.

Pre vybranú dámu venovala obed reštaurácia IL Ristorante Italiano, ale na poschodí, vo fasfoódovej zóne, kde si pochutila na vyprážanom rezni , zemiakovom pyré a kelovej polievke.

Po obede sme si sadli na kávičku v kaviarni MANUEL Caffé, aby sme sa mohli bližšie spoznať a v kľude porozprávať o jej živote.

Oblečenie do Rezervovaného pre ženy poskytla novootvorená prevádzka Gate.

Aj v tento deň fotografka a stylistka Romanka pripravila rôzne kombinácie oblečenia a v tých najlepších sa potom p.Mirka fotila a chodila si pre darčeky, ktoré venovali tieto prevádzky:

ŠPERK Holíč –  náramok a náušnice s ušľachtilého kovu

1.day - 2 ks á 3 l lisovanej šťavy za studena

Deichmann- 1 ks darčekovej poukážky v hodnote 10 €.

DOMOSS EURONICS- kanvica na vodu

Korálkáreň- handmade náramok.

Kvetinárstvo TREND –  kvety

Pani Mirka bola jedna veľmi veselá žienka, ktorá mala nákazlivý smiech a bolo nám spolu naozaj celý deň veselo.Spokojná bola aj so zmenou vlasov a s vybraným oblečením.

Pochválila aj profesionálny  prístup p. Damiana a Romanky.

Líčeniu moc nedá, nepokladá ho za dôležité a keď sa predsa namaľuje, tak veľmi jemne

Premena sa v tento deň zvládla k spokojnosti všetkých a   „výsledok „ posúďte sami

 

 

Prihlasovací formulár