Rezervované pre ženy v mesiaci júl 2018


01.07.2018 - 31.07.2018

Do júnovej premeny sme vybrali matku štyroch detí , 40 – ročnú Zuzanu Ševčíkovú. Má jedného syna a tri dcéry. Z toho už 2 deti sú dospelé. Keďže sa pani Zuzana ide vydávať, tak chcela hlavne poradiť ohľadom líčenia, nakoľko sa vôbec „ nemaľuje“ a taktiež dostla užitočné rady od pani Romany Svatíkovej, našej dvornej stylistky a fotografky,ako sa správne obliekať.

Zmenu sme mali aj my , nakoľko sme po prvý krát mali „ zmenáreň“ v kaderníctve Siska, kde na nás hneď ráno čakala pani Silvia Laurenčíková.Spolu so stylistkou sa dohodli na účese a farbe. Zuzana doslova omladla, vlasy mala krásne a lesklé.

Potom sme pokračovali krátkou pauzou v kaviarni MANUEL caffé, kde sme si dali výbornú kávičku.

Pani Zuzanu veľmi zamestnáva domácnosť pri 4-roch deťoch.Rada varí a pečie, relaxuje v záhradke a vždy sa teší na odpočinok pri televízory.

Trocha oddychu sme jej dopriali aj na pedikúre v prevádzke Max nails.

Po dobrom obede  v DOMÁCEJ KUCHYNI sa jej ujala vizážistka Anna Petráková z AVONu, ktorá jej pri líčení vysvetľovala, ako sa treba starať o pleť a hlavne,ako sa nalíči doma na svoju vlastnú svadbu

Stylistka a fotografka Romanka Svatíková vyberala oblečenie na prevádzke GATE . 

Aj v tento deň sme vyskúšali rôzne kombinácie oblečenia a v tých najlepších sa potom p.Zuzana  fotila a chodila si pre darčeky, ktoré venovali tieto prevádzky:

ŠPERK Holíč – náušnice z ušľachtilého kovu

1.day - 2 ks á 3 l lisovanej šťavy za studena

Deichmann- 1 ks darčekovej poukážky v hodnote 10 €.

Pani Zuzana sa cítila v našej „ zmenárni“ veľmi príjemne,vcítila sa do role „ modelky „.

Hoci sa veľakrát prezliekala a fotila, stále mala dobrú náladu. Záverom sme jej zaželali veľa šťastia v manželstve a nech sa jej svadba vydarí.

Výsledok posúďte sami

 

Prihlasovací formulár