Rezervované pre ženy v mesiaci máj 2018


01.06.2018 - 30.06.2018

Do špeciálnej premeny MAMA a JA sme vybrali p. Katarínu  Hujsovú a jej dcéru p. Katarínu  Michálkovú, obidve zo Skalice.Do premeny prihlásila svoju mamu dcéra Katka, nakoľko vedela, že mamin sen je, že by sa niekedy chcela zúčastniť nákupných maniačok, alebo akcie v MAXe.

Po rozplánovaní celého dňa sme ich potom na 2 hodiny rozdelili a každú dámu sme zaviezli do iného kaderníctva.“ Mama“ Katka išla do kaderníctva p. Grófovej Jarmile,  ktorá sa jej hneď ujala a pustila do zmeny farby a strihu vlasov.

V kaderníctve GOŠA  sme sa spolu s kaderníčkou Silviou Švorcovou dohodli , nakoľko dcéra Katka nechcela moc s vlasmi experimentovať, že sa vlasy trocha upravia a  natočia.

Po účesoch ich potom čakal relax v podobe pedikúry na prevádzke Max nails. Spoločná kávička v Gallery café všetkým veľmi dobre padla. Tam sme ich  „ vyspovedali“ o ich rodine, vzťahoch, čo ich baví, aké majú koníčky a pod. V dobrej nálade sa potom pokračovalo spoločným obedom v reštaurácii IL Ristorante Italiano. Obed bol naozaj výborný a obe Katky si na ňom pochutili.

Staršia pani Katka má okrem dcéry Katky ešte 2 dospelých synov a 5 vnúčat, ktoré jej robia veľkú radosť. Baví ju varenie, pečenie, stará sa o záhradku, rada lúšti krížovky. Ochotne so svojim manželom pomáhajú aj s vnúčatami.

Dcéra Katka má 2 školopovinné dcéry.Okrem domácnosti stíha toho veru ešte dosť : pravidelne športuje,baví ju tanec,knihy, hudba, turistika.Je naozaj  veľmi akčná a  bolo to vidno aj na jej postave, ktorá , ako sa hovorí, bola ako lusk

Po dobrom obede sa ich ujala vizážistka Anna Petráková.Zároveň im pri líčení dávala aj veľa užitočných rád ohľadom starostlivosti o pleť a dekoratívnej kozmetiky.

Stylistka a fotografka Romanka Svatíková vyberala oblečenie na prevádzke GATE .

Vidno, že ju práca s módou baví, nakoľko obidve vyskúšali viaceré outfity a v tých najlepších sa potom fotili v interiéri a aj v exteriéri MAXu.

Aj tentokrát vybrané dámy boli obdarované darčekmi, ktoré venovali tieto prevádzky:

ŠPERK Holíč - 2 x retiazka + náušnice z ušľachtivého kovu

1.day - 4  ks á 3 l lisovanej šťavy za studena

Korálkáreň - 2 ks handmade náramkov

Deichmann -  2 ks darčekových  poukážok v hodnote 10 €.

AVON - mascara + katalóg

Po celý deň mali obidve dámy výbornú náladu, čo bolo cítiť aj v ich vzťahu.Bolo zjavné, že sa majú ako mama a dcéra veľmi rady. Rezervované pre ženy, venované špeciálne pri príležitosti Dňa matiek, nám napokon ubehol veľmi príjemne, bez zhonu a stresu

Výsledok posúďte sami

 

 

 


Chceš prežiť úžasný deň plný zmien, krásy, módy, relaxu aj so svojou mamou alebo dcérou? Neváhaj a prihlás sa aj ty do premeny. Stačí vyplniť prihlasovací formulár a pripojiť fotku.

Prihlasovací formulár