Rezervované pre ženy v mesiaci apríl 2018


26.03.2018 - 08.04.2018

Do aprílovej premeny sme vybrali matku dvoch dospelých dcér , 51- ročnú Miroslavu Hlúškovú zo Skalice.Túžila po zmene imidžu, keďže bude vydávať dcéru.Pani Mirka celý život zasvetila deťom, robí v detskom domove pre postihnuté deti ako sestra.

Obdivujeme ju za to.

V kaderníctve GOŠA  sme sa spolu s kaderníčkou Silviou Švorcovou dohodli o zmene účesu a farbe.Nový účes veľmi pristal p. Mirke, doslova omladla.Potom sme navštívili kaviareň Gallery café, kde sme si dali výbornú kávičku.

Pani Mirku baví varenie a pečenie,rada číta, stará sa o záhradku.

Trocha oddychu sme jej dopriali na pedikúre v prevádzke Max nails.

Po dobrom obede  v DOMÁCEJ KUCHYNI sa jej ujala vizážistka Anna Petráková z AVONu, ktorá jej pri líčení vysvetľovala, ako sa treba starať o pleť a hlavne,ako sa nalíči doma na svadbu dcéry

Stylistka a fotografka Romanka Svatíková tentokrát vyberala oblečenie na prevádzke Labyrint a GATE .Vyskúšali sa viaceré outfity a v tých najlepších sa potom p. Mirka fotila a chodila si pre darčeky, ktoré venovali tieto prevádzky:

ŠPERK Holíč - náramok z ušľachtilého kovu

1.day - 2 ks á 3 l lisovanej šťavy za studena

AVON – šampón, krém na ruky, AVON náramok so srdiečkom

Deichmann- 1 ks darčekovej poukážky v hodnote 10 €.

Celý deň sa p. Mirka cítila príjemne, stále sa usmievala, nemala žiadny stres, výborne sme spolu vychádzali a postupne sme ju „ premieňali“.

Výsledok posúďte sami

 

Prihlasovací formulár