Rezervované pre ženy – premena september


01.10.2017 - 31.10.2017

Septembrovú premenu sme odštartovali s 24- ročnou Kristínkou z Oreského.  

Je mamičkou ročného chlapčeka Peťka, s ktorým je na rodičovskej dovolenke. ,,Ešte pred otehotnením som túžila po oživení svojho vzhľadu a keď mi synček podrástol, tak som konečne nabrala odvahu vypísať prihlasovací formulár. Veľmi som sa potešila, keď ma vybrali", usmieva sa Kika. Pri vanilkovom latté v Gallery Café sme zistili, že sme stretli naozaj zaujímavú osôbku. Jazdí na koňoch, korčuľuje, bicykľuje, vyrába domáce syry a jogurty. Všetky aktivity absolvuje spoločne so svojou  rodinkou. Jej veľkou záľubou je pečenie kváskového chleba rôznych druhov, čím  by sa chcela v budúcnosti  živiť. 

V kaderníctve GOŠA-Silvia Švorcová sme klasický "detský" strih  skrátili a oživili ombré účesom, ktorý nie je náročný na údržbu a svedčí každej žene. Po výbornom obede v IL RESTORANTE ITALIANO Kristínku čakala pedikúra v salóne Max nails. Pod rukami Anny Petrákovej z Avonu  sa nám Kristínka zmenila na mladú dámu. Vzhľadom k jej veku sme zvolili  ľahký make-up, zagulatili obočie, oči sme zvýraznili hrubšou linkou a celé dielo sme zakončili zvýraznením lícnych kostí a rúžu vo farbách jesene. Použili sme novú radu dekoratívnej kozmetiky  AVON Mark.

Oblečenie sme vyberali v prevádzke GATE. 

,,Teším sa, že Kristínka pri fotení doslova strhávala pohľady. Outfity som vyberala na konkrétne príležitosti vzhľadom k jej životnému štýlu. Jednotlivé kúsky som ladila v jej obľúbených jesenných trendy farbách .Ženskej postave presýpacích hodín pristanú úzke sukne, rovné nohavice s vysokým pásom, zastrčené topy, blúzky s golierikom a priliehavé saká, končiace vo výške bokov.  Myslím si, že sa mi podarilo vyčarovať nádhernú koníčkárku, pripravenú na párty, štýlovú  mamičku a úspešnú budúcu podnikateľku", povedala  stylistka Romana Svatíková, ktorá zároveň aj fotila .

Na záver sme Kristínku obdarovali darčekmi z týchto prevádzok: 

Korálkáreň - handmade štýlový červený náramok

1.Day -  2 ks Fruxi, 3 l šťava,lisovaná  za studena

Deichmann - 1 ks poukážka na nákup v hodnote 10 €

Anna Petráková - AVON - blok na písanie + vodeodolné puzdro na mobil

Výsledok „ premeny“ posúďte sami v našej fotogalérii.

 

Prihlasovací formulár