Rezervované pre ženy – premena november


01.12.2016 - 31.12.2016

V mesiaci november  sa opäť konala obľúbená akcie pre ženy, ktorú poznáte  pod názvom „Rezervované pre ženy“.

Tentokrát bola do premeny vybraná pani Nadežda Putíková. Má dvoch chlapcov, syn  Marek má  7 rokov a Ivan - 16 rokov.Jej záľubami sú : pečenie (torty), varenie, záhradka, hlavne pestovanie kvetín.

Hneď ráno sme začali kávičkou v GALLERY café.Doobeda absolvovala pedikúru v MAX nails , ktorá bola spojená aj s masážou chodidiel, čo bolo veľmi príjemné. Obed jej venovala pizzéria Calabria.Po dobrom obede sme p. Naďu zverili do rúk kaderníčke, p. Silvii Švorcovej - Kaderníctvo GOŠA.  Vlasy jej p. kaderníčka zafarbila a zostrihala, vlasy zostali zdravé a lesklé.

Potom prišla na rad úprava zovňajšku,tzn.bola zverená do rúk vizážistky, Anne Petrákovej ,ktorá pracuje s kozmetikou AVON. Pani Naďa sa vôbec nelíči , tak privítala príjemnú zmenu a nechala sa skrášľovať. Oblečenie sme vybrali na prevádzke Takko, kde príjemný personál poradil s výberom outfitu.

A ako už tradične, vždy dostane vybraná dáma na „premene „ aj darčeky.

AVON - kozmetický balíček

1.day  - 2 ks prírodná šťava FRUXI fresh

ŠPERK Holíč - náušnice swarovski

DOMOSS - EURONICS – elektronický budík

Pani Nade sa celý deň veľmi páčil, cítila sa ako modelka a ubezpečila nás, že na tento deň bude veľmi rada spomínať. Samozrejme, mala radosť aj z darčekov.

Výsledok „ premeny“ posúďte sami.

Prihlasovací formulár