To pravé schladenie počas horúcich letných dní nájdete v DOMOSSe!


01.07.2019 - 31.07.2019

 

Hľadáte aj vy počas týchto horúcich dní možnosti, ako sa schladiť? Máme pre Vás niekoľko tipov!

Svieži nápoj

Ak sa vraciate z práce, výletu či prechádzky, najrýchlejšie osvieženie vám poskytne dobre vychladený nápoj. Zmiešajte vodu s citrónom, limetkou a mätou, vložte ju do chladničky a už o hodinku si môžete vychutnať to pravé letné osvieženie. Nezabúdajte však, že nielen vy, ale aj vaše potraviny potrebujú schladiť. U nás v DOMOSSe vám poradíme s výberom chladničky. Môžete si vybrať podľa svojich preferencií z rôznych modelov a značiek.

Príjemne vychladená miestnosť

Ak teplota vonku stúpa nad 30°C, nič nepoteší viac, ako príjemne vychladená miestnosť. Nezabúdajte však, že rozdiel medzi vonkajšou a vnútornou teplotou by nemal byť väčší ako 7 – 10°C. V DOMOSSe si vyberiete klimatizáciu, ktorá vám vytvorí príjemné prostredie pre prácu či oddych.

Niečo pre milovníkov piva

Leto sa jednoznačne spája s grilovačkami, oslavami a stretávaním sa s priateľmi. Pri takýchto príležitostiach nesmie chýbať ani poriadne vychladené pivo a najlepšie to čapované. V DOMOSSe máme pre vás originálne výčapné zariadenie od značky Klarstein, ktoré je možné napojiť na všetky 5l súdky. Navyše, teraz k jeho nákupu získate aj darček zadarmo – 5l súdok piva Heineken.

Vychladené víno na letnej terase

Tiež si príjemný letný večer predstavujete pri pohári bieleho či ružového vína? Máme pre vás jeden tip! V DOMOSSe vám ponúkame vinotéky vhodné aj na terasu, vďaka ktorým budete mať svoje obľúbené víno vždy poruke a vychladené na tú správnu teplotu. 

Ovocné smoothie s ľadom

Marhule, broskyne, maliny, jahody či čučoriedky. Ideálna kombinácia na ovocné smoothie, ktoré vás nielen zasýti, ale ak si doň pridáte ľad, tak aj príjemne osvieži. U nás v DOMOSSe si môžete vybrať z množstva modelov a značiek smoothie makerov. Pre osvieženie odporúčame pridať aj ľad, ktorý vám zabezpečí výrobník ľadu značky H.KOENIG. Vďaka nemu nemusíte na ľad čakať dlhé hodiny, ale máte ho hotový za 10 min! Ak však máte radšej drvený ľad, žiaden problém. Drvič ľadu od ARIETE bude pre vás rýchlym pomocníkom.

Našli ste si v našej ponuke spôsob, ako sa chladiť? Tak neváhajte a navštívte nás v našej predajni v ZOC MAX v Skalici na 2. poschodí. Náš personál Vám ochotne poradí, tovar môžete kúpiť aj na splátky a my Vám ho aj dovezieme.

Viac informácií sa dozviete na www.domoss.sk

 

 


Viac o DOMOSS - EURONICS