KVL by Kenvelo


KVL by Kenvelo je medzinárodná značka s najrýchlejším rozšírením všetkých športových značiek vo východnej Európe. Jej história sa začala v roku 1989 v Prahe.

Stratégia značky je neustále sa meniť a preto sa v obchodoch KVL by Kenvelo takmer každý deň objavuje nový tovar.

KVL by KENVELO: jar leto  2019

Hovorí sa, že leto je stav mysle a my úplne súhlasíme. Pre tých, ktorí snívajú nonstop o vlnách, o piesku, tancujú do západu slnka a pokračujú až do východu slnka. Kolekcia KVL od KENVELO jaro leto 2019 je výzvou k akcii pre Vás - leto je blízko, musí Vás pripraviť.

D Á M S K A  K O L E K C I A  

Kolekcia jar leto 2019 KVL od KENVELO je zložená z ľahkých odevov, ktoré umožňujú žene cítiť sa štýlovo a pohodlne so špecifickým nádychom dovolenky.

Prechod z hrubých na tenké kúsky sa vykonáva cez svetlé bundy, vo viacerých farbách, vesty, tenké svetre, všetko ako pocta jari.

Tenké džínsy a džínsové košele tiež hrajú svoju rolu, predpoveď oblečenia na festival. Dni sú dlhšie a elegantné ležérne oblečenie musí byť vhodné do kancelárie / školy, ale aj pre večerné výlety. Máme bielu / námornícku pruhovanú blúzku, vesty pre francúzske elegantné oblečenie   v kombinácii s dokonalými džínsami v čisto ľahkom parížskom štýle.

Sukne majú tiež zaslúžené miesto, prichádzajú v rôznych štýloch: od športových - v komplete sukňa a blúzka - až po šikovnú príležitostnú, pre tých, ktorí si dvakrát rozmyslia, či si vyberú tenisky namiesto opätkov.

Téma dovolenky je ilustrovaná prevažne morskými farbami: veľa bielej, modrej farby v rôznych odtieňoch, červené akcenty. Kľúčové kusy sa vyznačujú ľahkosťou: flu-flu košele, džínsové šaty, super pohodlné nohavice.

Ako vždy, príznačný motív kolekcie je reprezentovaný džínsovou líniou, viacerými modrými tónmi pripomínajúcimi more a ľahkosťou tkaniny a strihu, ktorá ponúka slobodu.

P Á N S K A  K O L E K C I A 

Keď hovoríme o surferoch, vidíme mužov v šortkách, bez rukávov behajúcich do vody. Pocit slobody, ľahkosť pohybu , ktorú môžete cítiť. KVL od KENVELO Vám navrhuje a vyzýva Vás, aby ste si túto ľahkosť udržiavali počas celého roka.

Džínsy v dokonalom strihu, ktoré sedia na tele i na dynamický životný štýl, polokošele, košele     s dlhým rukávom s nenápadnou potlačou navrhnutou tak, aby ste klasické kancelárske oblečenie nosili na von.

Tenké bundy hviezdia v prvej časti sezóny. Zkompletizujú oblečenie zložené z nohavíc + košele a dodajú im plus postoj. Naša rada: nosiť vyhrnuté rukávy a byť pripravený na akciu. 

Je to viac štýlové!

Elegantné ležérne nohavice sú tiež MUST HAVE. Správna možnosť na dni, kedy sú Vaše obľúbené džínsy nevhodné. Ak ich trochu vyhrniete a zladíte s dobrým párom tenisiek, budú hlavnou zložkou úspešného oblečenia. 

KVL by Kenvelo

Otváracia doba

PO-NE: 09:00 - 21:00 hod.

Kontaktné údaje

KVL by Kenvelo
+421 917 206 516
http://www.kvldenim.com
724presov@gut.cz

Prebiehajúce akcie v KVL by Kenvelo

Momentálne neprebiehajú žiadne akcie prevádzky

Zoznam prevázok


Hračky, knihy

Kaderníctvo, kozmetický salón

Kníhkupectvo

Noviny, časopisy, tabak