Mama a ja - májová premena


30.05.2019 - 15.06.2019

Rezervované pre ženy“ – tradičná akcia určená pre dámy z Prešova a okolia sa v máji niesla v duchu Dňa matiek. Preto sme sa rozhodli,  že tento mesiac urobíme radosť hneď dvom dámam – mamke  s dcérou. Prihlášky  bolo možné zasielať do  12. mája. Spomedzi veľkého počtu uchádzačiek sme nakoniec vybrali veľmi sympatický rodinný tandem – maminu Zuzanu (54) a dcéru Luciu (28). Zuzana je momentálne bez práce a intenzívne hľadá zamestnanie. Taktiež je babkou na plný úväzok, má krásneho 8 mesačného vnuka Dominika, s ktorým je jeho mamina a Zuzkina dcéra Lucka na materskej dovolenke.

Premenu sme naplánovali na štvrtok 23. mája. Deň sa začal už tradične v salóne Estém, kde si dámy oddýchli na striedačku  na kozmetickom lôžku a za manikérskym stolíkom. Kozmetické procedúry mali regeneračný, hydratačný a omladzujúci charakter – jemný hydratačný peeling, depilácia problémových partií tváre, liftingové sérum, masáž tváre, rozjasňujúca  maska a na záver jemný vyživujúci  krém. Pozornosti sa dostalo aj obočiu a jemným vráskam.  V rámci ošetrenia rúk a nechtov si obe dámy vybrali shellac úpravu, veľmi peknú a decentnú farbu laku. Na záver úvodnej zastávky nechýbala ani príjemná masáž rúk a zábal na elimináciu pigmentových škvŕn.

Nasledoval obed a kávička v našom obľúbenom podniku Pilsner Pub.

Po obede sa dievčatá rozdelili – s Luciou sme sa vybrali obzrieť prichystané outfity a mamina šla do kaderníckeho salóna Vogue. Keďže bola nedávno strihaná, rozhodli sme sa pohrať hlavne s farbou. Použila sa INOA farba, ktorá neskutočne Zuzke pristane – oranžovo – červený odtieň ju úplne rozžiaril. Kaderníčka po farbení vlasy precízne ošetrila, vlasom sa dostalo keratínovej nádielky a regeneračná maska vlásky krásne uhladila a zacelila. Výsledný účes sa vybral ležérneho vzhľadu s efektnými vlnami.

Medzitým si Lucka sadla do vizážistického kresla našej šikovnej Janky Gumanovej v salóne TRIM. Líčilo sa už tradične na profesionálnej úrovni, výrazným štýlom, keďže Lucia nosí okuliare. Nechali sme krásne vyniknúť oči, riasy sme zahustili umelými trsmi a celé to podčiarkli príjemným rúžom.

Nasledovala zastávka v kaderníctve Vogue, kde Lucka vystriedala maminu, ktorá si šla oddýchnuť na lymfodrenáž – mimochodom takto pred letom vynikajúca vec na rozprúdenie lymfy, zredukovanie celulitídy a celkové posilnenie kondície.

Lucke sme vlásky jemne podstrihli a rozhodli sa vytvoriť tzv. ombré efekt – na dlhých vlasoch to vyzerá veľmi pekne. Konce vlasov sme stiahli z farby a následne použili jemnú medenú farbu značky LOREAL. Úžasné. Aj Luckine vlasy si užili starostlivosť v podobe keratínového a regeneračného zábalu. Na záver sme vlasy vyfúkali na objem a konce natočili do efektných vĺn.

Zuzana sa rovno po lymfodrenáži presunula k skvelej Danke Mičkaninovej na líčenie. Opäť sme zvolili výrazné líčenie, kde sme nechali vyniknúť aj oči a zároveň sme zvolili prekrásny malinový rúž, keďže Zuzana má pekne krojené a plné pery.

Na záver dňa sme v predajni Kenvelo/Timeout a následne v butiku Moletka&twigi vybrali letné outfity v pohodlnom trendy ležérnom a oversize štýle ako stvorenom na letnú dovolenku. Topánky, doplnky a kabelky sme si už tradične požičali z prevádzky CCC. Fotenie bolo vskutku zábavné.

V každej z prevádzok  skúsené odborníčky obom dámam poradili, ako sa upraviť a nestráviť pritom dlhé hodiny .

Tak čo poviete? My sme z tejto špeciálnej májovej premeny opäť úplne nadšení!

Dámy neváhajte a prihláste sa aj vy do tradičnej akcie „Rezervované pre ženy“, jednu z vás vyberieme opäť v júni.

MAX – bližšie k Vám