Náš blog

Módne trendy na jar 2017

Pridal A. Harská v kategórii Fashion , pridané 04.05.2017

Začiatok apríla sa niesol v príjemných teplotách, ktoré v posledných dňoch trocha poklesli. Ale Vaša nálada rozhodne klesať nemusí, pretože teplejšie dni a aj noci sú otázkou už len pár hodín. A ako sa na takéto slnečné dni pripraviť? Čo si obliecť? Čo sa nosí? Pripravili sme pre Vás prehľad trendov a štýlov na túto jarnú sezónu.

Tak ako jar samotná aj móda na jar 2017 je pestrá a veselá. Či už sú to pastelové tóny alebo kvetinové vzory, ktoré k jari neodmysliteľne patria. Na svoje si však prídu aj milovníci extravagantnejšieho štýlu či naopak, tí, čo nedajú dopustiť na klasiku. Všetko je len otázka správneho skombinovania a samozrejme – doplnkov, ktoré celkovému outfitu dodajú šmrnc a punc originality. Začneme farbami. Módni návrhári nám pre tohtoročné jarné obdobie vybrali pastelové farby ako je nebeská modrá, pudrová ružová, marhuľová a mätová. Že Vám to pripomína minulý rok? Niet sa čomu čudovať, tieto farby krásne oživia a sú kombinovateľné s mnohými materiálmi.

Extravagantnejšie typy môžu siahnuť po výraznej korálovo-červenej alebo sýtej kanárikovo-žltej. Tieto farby krásne vyniknú najmä na topoch odhaľujúcich ramená. Ak chcete byť ozaj trendy, vyskúšajte takýto top s volánmi – áno presne ten v španielskom štýle.

 

 

 

 

 

 

 

Klasický štýl zostáva väčšinou pri svojej osvedčenej bielej a čiernej, avšak správnymi doplnkami ako sú opasky, topánky, kabelky, šatky či šperky v módnych trendy farbách „rozbije“ fádne zdanie priemeru. Ak si na „farebnú bodku“ oživujúcu klasický štýl netrúfate, vyskúšajte aspoň rôzne vzory ako sú bodky, pruhy či iné geometrické tvary.  

 

 

 

 

A dostávame sa ku vzorom. Trendy sú kocky, zvieratá, kvety a rôzne geometrické tvary. Ale pozor, vyberajte s rozvahou. Vzory so zvieratami (pre tento rok sú to najmä hady, slony a vtáky) sú vhodné najmä pre mladšie ročníky či extravagantné typy. 

 

 

 

 

 

 

 

Po kvetoch väčšinou siahnu  romantickejšie typy. Aby sa necítite byť príliš „romantická“, ale radi by ste kvetinové vzory nosili, rozbite tento „sladký nádych“  protikladnými materiálmi ako je napríklad rifľovina či koža alebo koženka. Kvetinové vzory nemusia byť len na „klasickej“ látke, ale pekne vyniknú aj na čipke, ktorá nemusí byť len v klasických bielych či čiernych odtieňoch. Vyskúšajte aj tohtoročné trendy pastelových farieb a skombinujte napríklad čipkový top v pudrovej ružovej s rifľami či koženou sukňou.

Chceli by ste vedieť, ktoré roky sa opäť dostávajú ku slovu? Aké laky na nechty sú hitom tejto sezóny? V akých farbách by nemali chýbať doplnky ako sú tašky, opasky či bižutéria? Prezradíme Vám to v druhej časti. Už čoskoro :)

Komentáre k príspevku