Náš blog

Čo spája predajne Pepco s veľkou nocou?

Pridal A. Harská v kategórii Dobré rady a nápady , pridané 13.04.2017

Na prvý pohľad by sa mohlo zdať, že nič. Ale pri podrobnejšom preskúmaní zistíme, že Pepco ponúka veľa tovaru, ktorý využijeme nielen v domácnosti. 

Vedeli ste napríklad, že tu dostanete vybavenie do kuchyne za veľmi priaznivé ceny? Takže ak Vám chýbajú nejaké zaujímavé vykrajovacie formičky na veľkonočné pečenie, plechy či iné pomôcky, v Pepcu si určite vyberiete. 

Každá gazdinka (aj tie veľmi zaneprázdnené :) ) robí k veľkej noci veľké upratovanie, pretože v týchto dňoch sa navštevujú príbuzní, či chodia šibači a či chceme alebo nie, náš domov je aj našou vizitkou, ktorá o nás veľa napovie. V Pepcu nakúpite veľa užitočných pomôcok, ktoré Vám toto veľké upratovanie uľahčia. A ak máte radi prírodu, môžete využiť ekologické čistiace prostriedky

Skúšali ste už niekedy spraviť poriadok v drobnostiach, ktorých sa v každej domácnosti nachádzajú azda stovky a po nejakom čase ste sa opäť dostali tam, kde ste boli? Skvelými pomocníkmi sú rôzne organizačné koše a košíky, ktoré aj tu.

dostanete v rôznych veľkostiach a pekných farbách. A najmä mamičky ocenia veľké plastové boxy, do ktorých sa dá uskladniť nielen sezónne šatstvo, ale sú skvelým pomocníkom tiež pri upratovaní hračiek. A okrem toho, deti ich s obľubou vyhľadávajú na hranie samotné, pretože s väčším boxom  sa dá skvelo hrať napríklad na korytnačku... :) 

Mojím najobľúbenejším úsekom je priestor s dekoráciami a dekoračnými predmetmi. Bola som milo prekvapená, aké kúsky tu dostať a pritom si ani peňaženku nezruinovať. Plastové a polystyrenové veľkonočné vajíčka, dekoračné kamienky, vázy a iné pekné dózy a podnosy sú skvelými pomocníkmi, ktoré Vám raz dva pomôžu vyčariť tematickú dekoráciu. Aj tie menej zručné zvládnu jednoduchý aranžmán spočívajúci napríklad v kamienkoch či zelenom podklade (papierová alebo sisalová „tráva“), ktoré sú uložené na peknom podnose či sklenenej nádobe. 

Nezabudnite samozrejme pridať aj tematické figúrky a ozdoby, ktoré na podnos poskladáte. Aj interiér s prísne čistými líniami poteší jednoduchá   dekorácia spočívajúca v sklenenej váze, do ktorej je vložená halúzka s niekoľkými veľkonočnými dekoráciami. Zopár inšpirácií na veľkonočnú dekoráciu nájdete v našej obrazovej galérii nižšie alebo na stránkach www.pepco.sk.
Prajeme Vám krásne veľkonočné sviatky plné oddychu, zábavy a dobrej nálady. 

Galéria
Komentáre k príspevku