Deň detí v MAXe


05.06.2023 - 18.06.2023

Dňa 27.mája 2023 čakal v našom zábavno-obchodnom centre bohatý športový a kultúrny program pre detičky, ktoré spolu s nami oslávili svoj sviatok.Deti mali možnosť vyskúšať si obľúbenú prekážkovú dráhu SPARTAN KIDS.Po úspešnom absolvovaní na nich čakala sladká odmena a diplom a na záver sa zúčastnili losovania tomboly o hodnotné ceny od partnerov akcie.

Medzitým na pódiu prebiehal  zábavný program, na úvod ich priviedol do úžasu Mr.Bubble, ktorý očaril nielen deti ale aj rodičov vytváraním obrovských bublín, odvážne deti mali možnosť stať sa súčasťou bublín aj na pódiu.Po neuveriteľnej bublinovej show nasledovalo tanečné vystúpenie  skupiny SIMI DANCE a následne rozprúdili úžasnú atmosféru Simi a Zsolti so zábavným programom v podaní Trolov, kde si detičky mohli  zatancovať spolu s nimi.Počas celého podujatia mali možnosť využiť aj maľovanie na tvár s Marikou a Viki, tvarovanie balónov s Veronikou s FUN FOR KIDS a fotenie s maskotom Super Mario, ktorý chodil a zabával deti počas celého podujatia.Ponúknuť sa mohli aj cukrovou vatou, ktorú zabezpečila na podujatie prevádzka 4ka. Mamičky a malé slečny si mohli vyskúšať líčenie s kozmetikou MARY KAY.

Ďakujeme deťom a rodičom, ktorí zavítali do nášho centra, aby oslávili s nami tento krásny sviatok. Dúfame, že ste si ho s nami krásne užili.

Veľká vďaka patrí samozrejme aj partnerom akcie: Klenoty Trend, potraviny Žabka, Tescoma, Duntel, Családi Könyvklub, Mofly Zoo, CCC, Fashionoptic, GV GOLD, CAFÉ FREI, 4ka.

Mediálny partner akcie je portál dunaszerdahelyi.