Rezervované pre ženy Január 2020


21.01.2020 - 29.02.2020

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Táto naša novoročná  premena patrila 29ročnej Erika zo Šulian, mamičke ročného synčeka ktorá je na materskej dovolenka a chcela zažiť takýto deň krásy na vlastnej koži. 

15. januárový   deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde našej Erike poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay. 

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa hneď vrhli na výber outfitov na fotenie do prevádzky MAGENTA na prízemí centra. Erika je skôr „šatový typ“ tak sme zvolili tie správne šatičky, v ktorých na záverečnom fotení doslova zažiarila. Všetky šaty sme doplnili obuvou z prevádzky CCC. 

Po doladení outfitov sme  navštívili solárne štúdio Sunamxx aby Erika mohla nachytať trocha bronzového odtieňa aj v týchto chladných dňoch. Hneď po opaľovaní sme sa presunuli do nechtového štúdia a Erika sa rozhodla pre pedikúru, ktorú si pekne užila. 

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Eriku pohostili v občerstvení Gourman na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Erika mala dlhé tmavé vlasy, ktoré jej kaderníčka odfarbila a naniesla až tri krásne farby. Ku korienkom tmavo hnedú, do stredu svetlo hnedú a ku koncom tmavú blond ktorá prechádzala až do hrdzavej. S výsledkom bola Erika nad mieru spokojná.

   K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Erika predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

MAGENTA  – oblečenie, kabelky, bižutéria

CCC – obuv

Khanh.vi.nails. – pedikúra
GOURMAN - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie?

Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár:

 

Prihlasovací formulár