Rezervované pre ženy november 2019


25.11.2019 - 08.12.2019

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Táto naša októbrová premena patrila 38ročnej Anikó z Hubíc, mamičke dvoch detí, ktorá našu premenu už dlho sledovala a teraz nabrala odvahu sa prihlásiť. 

20. novembrový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde našej Anikó poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay. 

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa hneď navštívili nechtové štúdiou a Anikó sa rozhodla pre pedikúru, ktorú si veľmi užívala. Následne sme sa vrhli na výber outfitov do prevádzky CLUB na poschodí centra. Anikó najviac ohúrila krásna slávnostná dlhá sukňa a zistila, že sa jej veľmi hodia nohavice so zvýšeným pásom, ktoré by ani nevyskúšala. Po výbere tých najlepších modelov sme ešte zladili šaty s topánkami v prevádzke obuvi CCC a bižutériou v prevádzke GATE. 

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Anikó pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Anikó mala tmavo hnedé polodlhé vlasy, ktoré jej kaderníčka prefarbila a oživila vykúzlila jej „jeseň vo vlasoch“, ktorého výsledný efekt bol dokonalý.  Vlasy ešte pred farbením prestrihala a upravila a na záver natočila.

  K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Anikó predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte..

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

CLUB – oblečenie, kabelky

CCC – obuv

GATE - bižutéria

Khanh.vi.nails. – pedikúra
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.
 

 

Prihlasovací formulár