Októbrová premena v MAXe


01.10.2019 - 30.10.2019

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Táto naša októbrová premena patrila 46ročnej Monike z Kračan, ktorá túžila po zmene vizáže a dni plného relaxu a krásy.

18. októbrový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde našej Monike poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay. 

Presunuli  sme sa do zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa hneď vrhli na výber jesenných outfitov najnovšej kolekcie prevádzky Timeout/KVL na prízemí centra. Monike veľmi sekli aj šaty aj nohavice, ktoré sme doplnili topánkami a kabelkami z prevádzky CCC a bižutériou z prevádzky GATE.

Samozrejme sme nevynechali ani príjemné opaľovanie v soláriu SUNMAXX.

Navštívili sme aj nechtové štúdiou Khanh.Vi.Nails, kde si naša Monika vybrala krásne červené jesenné nechtíky. Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Moniku pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná kaderníčka Monika. Monika mala dosť zničené polodlhé blond vlasy, ktoré jej kaderníčka nafarbila aj ostrihala. Ako základ zvolila gaštanovú farbu, ktorú oživila blond melírom. Strih zvolila veľmi svieži a športový - vzadu vystrihnutý vpredu s dlhšou ofinkou. K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Monika predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. ☺

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

TIMEOUT/KVL – oblečenie

CCC – obuv, kabelky

GATE - bižutéria

Khanh.vi.nails. – nechty
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.

 

 

 

Prihlasovací formulár