Septembrová premena v MAXe


01.09.2019 - 30.09.2019

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Táto naša septembrová premena patrila 41ročnej Monike z Horných Salíb, ktorá dlho váhala či sa do premeny prihlásiť a nakoniec sa odhodlala a svoje rozhodnutie jednoznačne neoľutovala 

17. septembrový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde našej Monike poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay. 

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme tentokrát ako prvé navštívili solárne štúdio SUNMAXX a po príjemnom opaľovaní sme sa presunuli do  štúdia krásy na poschodí kde si z ich ponuky  naša dáma vybrala krásne 3D mihalničky. Výber oblečenia padol tento mesiac  na prevádzku PAPARAZZI, ktorá ponúka široký sortiment dámskej značkovej módy na každú príležitosť. Našli sme tu naozaj trendy ale aj odvážne modely ako aj oblečenie na bežný deň.  Každý outfit sme následne doladili obuvou a kabelkou z prevádzky CCC a bižutériou z prevádzky GATE.

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Moniku pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Monika mala dlhé hnedé vlasy, ktoré väčšinou nosila v cope. Kaderníčka jej vlasy zosvetlila na korienky jej naniesla tmavšiu hrdzavo červenú farbu a na končeky svetlejší odtieň. Vlasy jej skrátila a prestrihala postupne a na záver celý účes vyžehlila.  K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Monika predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte..

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

PAPARAZZI – oblečenie

CCC – obuv, kabelky

GATE - bižutéria

Khanh.vi.nails. – 3D mihalnice
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár

Prihlasovací formulár