Augustová premena v MAXe


01.08.2019 - 31.08.2019

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Po mesačnej prestávke si našu – ešte letnú augustovú premenu mohla užiť 42 ročná Nati z Holíc, mamička dvoch veľkých detí, ktorá sa do premeny prihlásila už viac krát a tentokrát sa na ňu usmialo šťastie a mohla si užiť tento skvelý deň. 

14. augustový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš  „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, našej Nati poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay. 

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme tentokrát ako prvé navštívili štúdio krásy na poschodí a z ich ponuky si naša dáma vybrala krásne letné trendové nechtíky  ružovej farby. Výber oblečenia padol tento mesiac  na našu novú prevádzku ORSAY, ktorá otvorila v  centre začiatkom mája a ponúka široký sortiment dámskej  módy na každú príležitosť. Našli sme tu naozaj trendy letné modely, krásne kombinácie z biznis módy ako aj oblečenie na bežný deň.  Každý outfit sme následne doladili obuvou z prevádzky CCC. 

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Nati pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Nati mala krátke blond vlasy, ktoré jej  naša kaderníčka prefarbila na trendy fialovú farbu a po bokoch ju oživila  modro - čiernou. Tento účes Nati neskutočne sekol.

K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie v krásnych outfitoch, kde sa  Nati predviedla ako hotová fotomodelka a toto fotenie sme si s ňou náramne užili aj my. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

ORSAY – oblečenie, bižutéria, kabelky

CCC – obuv

Khanh.vi.nails. - nechty
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár:

 

Prihlasovací formulár