Špeciálna premena MAMA A JA


01.05.2019 - 31.05.2019

Po veľkom úspechu minuloročnej májovej premeny bola aj táto premena špeciálna... určená mamičkám a dcéram ku dňu  matiek... a tak sme zbierali prihlášky až nakoniec padol výber na 37ročnú mamičku Denisku z Jahodnej a jej 16ročnú dcéru Karolínku, študentku strednej školy v Bratislave. Do premeny ich prihlásila mamička Deniska a chcela týmto dňom poďakovať svojej dcérke za pomoc v domácnosti a starostlivosť o jej druhú 4ročnou dcérku. 

9. májový   deň získal označenie – „Rezervované pre ženy – špeciál MAMA A JA“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakala naša Helenka Ochotne nám poskytla odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa kočky dozvedeli všetko o svojej pleti aj to ako sa o ňu starať aby bola žiarivá a krásna každý deň.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde naša cesta smerovala do prevádzky GATE, kde nás už čakala Piroska s veľkým úsmevom a krásne zladenými  kombináciami šiat na bežné nosenie, na večernú prechádzku ako aj posedenie s priateľmi. Naše hviezdy dňa si to náramne užili. Všetky kombinácie sa doladili aj kabelkami a bižutériou.  

Následne sme sa vybrali do štúdia krásy a poschodí kde si Deniska z ponuky vybrala pedikúru  a Karolínka si zvolila romantické jarné nechtíky. Medzitým sa dievčatá prestriedali aj soláriu SUNMAXX a nachytali krásny bronzový odtieň. 

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým naše baby  pohostili v detskom kútiku MIZO na prvom poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika, ktorá sa ujala mamičky Denisky  a Veronika, ktorá sa vrhla na Karolínku. Obidve mali svetlé blond vlasy, ktoré im kaderníčky spestrili krásnymi jarnými farbami – Deniske do červeného odtieňa a Karolínke do trendy ružového. Vlasy im troška osviežili krásnym strihom a hneď boli skvelé účesy na svete. Obe kočky vyzerali s novými účesmi fakt neskutočne a chýbal už len dokonalý make -up, ktorý naša Helenka zvládla – ako vždy – na jedničku.

Aká matka taká Katka alebo skôr aká Deniska taká Karolinka naše modelky si fotenie náramne užili a na fotkách naozaj zažiarili. Tešíme sa, že to takto úžasne dopadlo ♥

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

GATE – oblečenie, obuv, kabelky a bižutéria

MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongáczová – účes pre mamičku Denisu

     Kaderníčka Veronika – účes pre dcéru Karolinku

a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Sunmaxx - solárium

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.
 

Prihlasovací formulár