Aprílová premena v MAXe


01.04.2019 - 30.04.2019

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

V mesiaci apríl padol výber na 22ročnú Cintiu z Padáne, ktorá sa prihlásila do premeny aby získala trocha sebavedomia. 

10. aprílový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde našej Cintii poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay. 

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme hneď navštívili prevádzku ESOLINE na prízemí centra a pre našu premenenú sme vybrali krásne modely na bežné nosenie, ale aj do práce, na pohovor alebo aj  na party. Nasledovala návšteva štúdia krásy na poschodí a z ich ponuky si naša dáma vybrala krásnu francúzsku manikúru, ktorá je nadčasová v každom období.  

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Cintiu pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Tentokrát sa Monika rozhodla, že zmena účesu bude pre Cintiu úplným prekvapením, zahalila zrkadlo a naša premenená sa uvidela až na úplnom konci kaderníckych úprav a skoro sa nespoznala v zrkadle. Monika jej prirodzené tmavo – blond vlasy rozžiarila krásnou ryšavou farbou a blond ombré. Na záver vlasy vyfúkala a natočila krásne vlny. Nový účes Cintii neskutočne sadol a úplne ju rozžiaril.  K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Cintia predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

ESOLINE – oblečenie, bižutéria

CCC – obuv

Khanh.vi.nails. - nechty
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

 

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

Prihlasovací formulár