Marcová premena v MAXe


01.03.2019 - 31.03.2019

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.

Marcovú premenu sme poňali ako krásnu oslavu sviatku všetkých žien a šťastnou výherkyňou na tento mesiac sa stala vitálna a perfektná žienka Rozália, ktorá má 69rokov ale jej krásu a vitálalitu jej môže závidieť nejedna žena.  

6. marcový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, našej Rozike poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay.

Presunuli  sme sa do zábavno-obchodného centra MAX kde sme hneď navštívili prevádzku KVL, Timeout na prízemí centra a pre našu premenenú sme vybrali krásne modely v ktorých vyzerala neskutočne šik Nasledovala návšteva štúdia krásy na poschodí a z ich ponuky si naša dáma vybrala nechty v trendy červenej farbe. Ďalšie v poradí bola návšteva solária SUNMAXX na prvom poschodí a čakal náš už len výber obuvi v prevádzke CCC.

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Roziku pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná kaderníčka Monika. Rozika mala krátke vlasy hnedej farby, ktoré jej Monika nafarbila jemným odtieňom červenkavej a spestrila blond melírom, ktorý Roziku úplne rozžiaril. K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý vyčarovala Helenka Antalová.

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Rozika predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte..

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

KVL, Timeout – oblečenie

CCC – obuv

GATE - bižutéria

Khanh.vi.nails. - nechty
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

 

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.

 

Prihlasovací formulár