Valentínska premena ♥


13.02.2019 - 28.02.2019

Táto naša premena bola naozaj výnimočná. Rozhodli sme sa, že na sviatok zamilovaných bude aj naša premena trocha iná – párová  Prišlo nám veľa prihlášok a nakoniec výber padol na veľmi sympatický manželský párik  Kristínku  (33) a Attilu (38). Krásny manželský pár tvoria už vyše 15rokov a vychovávajú spoločne 11ročného synčeka.

Náš valentínsky deň sa začal – ako vždy v a-štúdiou, kde sa našej Kristínke povenovala kozmetická poradkyňa Helenka a zažila odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela všetko o svojej pleti aj to ako sa o ňu starať aby bola žiarivá a krásna každý deň. Zatiaľ si Attila užil relax  na masážnej posteli. 

Po hodinke sme sa presunuli do zábavno-obchodného centra MAX a hneď sme sa vrhli na výber šiat do prevádzky PAPARAZZI na poschodí centra, ktorá obliekala našu Kristínku a do prevádzky Black & White, ktorá sa ujala oblečenia pre Attilu.  Prevádzky prekypujú krásnymi jarnými modelmi a bolo naozaj ťažké zvoliť „iba“ 5outfitov..keď všetky boli tak krásne... za odbornej asistencie príjemných predavačiek sa nám ale podarilo zladiť Kristínku  a Attilu do rôznych modelov na bežné nosenie, romantickú večeru ako aj nedeľnú prechádzku... náš zamilovaný párik si toto ladenie a skúšanie neuveriteľne užíval a sami boli prekvapený ako zmenou oblečenia vyniknú... Outfity sme doladili aj obuvou z prevádzky CCC , doplnkami a bižutériou z prevádzky GATE. Keď sme toto všetko absolvovali tak sme sa s Kristínkou  vybrali do nechtového štúdia kde jej spravili krásne červené nechtíky a zatiaľ jej manžel Attila nachytal trocha bronz odtieňa v solárnom štúdiu SUNAMAXX  na prvom poschodí 

Pred návštevou kaderníctva sme ešte načerpali energie a sily do poobedných procedúr a pochutnali sme si na skvelom obede na zázračnej farme MIZO.

Po obedíku  nás v kaderníctve už čakala naša šikovná kaderníčka Monika – ktorá sa chopila štetcov a nožníc a vykúzlila Kristínke perfektný odtieň aj celý účes.  

 No ale nezabúdajme ani na Attilovu premenu  Najprv si užil pedikúru v nechtovom štúdiu na poschodí, ktorá sa mu veľmi páčila a aj pre neho nasledovali kadernícke úpravy v kaderníctve Beauty hair , kde mu po váhaní nafarbili vlasy, ostrihali a upravili tvár a na počkanie sa stal o desať rokov mladším  . 

Medzitým jeho polovičku Helenka nádherne nalíčila a pripravila na valentínske fotenie. 

Keď boli obidvaja pripravený na stretnutie tak sme horeli nedočkavosťou aj my a čakali na prvotné reakcie ktoré boli neskutočné..♥♥♥

 Náš valentínsky  párik si užil spoločné fotenie v nádherných outfitoch.

 Teším sa, že sme tento deň mohli stráviť s nimi a dúfam, že aj pre nich to bol nezabudnuteľný zážitok

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

PAPARAZZI – oblečenie pre Kristínu

BLACK & WHITE – oblečenie pre Attilu

CCC - obuv
GATE – bižutéria

Khanh.Vy.Nails – nechty pre Kristínu, pedikúra pre Attilu
MIZO – zázračná farma - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová vv– účes pre Kristínu

Kaderník Pali Bertók – účes pre Attilu
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

Prihlasovací formulár