Januárová premena v MAXe


01.01.2019 - 31.01.2019

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Nový rok sme odštartovali ako sa patrí – čiže úžasnou premenou s 39ročnou Melindou z Tône, ktorá je mamičkou 12ročnej dcérky 

16. januárový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, našej Melinde poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay. 

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme tentokrát ako prvé navštívili štúdio krásy na poschodí a z ich ponuky si naša dáma vybrala krásne 3D mihalničky . Výber oblečenia padol tento mesiac  na prevádzku CLUB, ktorá ponúka široký sortiment dámskej a pánskej módy na každú príležitosť. Našli sme tu naozaj trendy modely, slávnostné kúsky ako aj oblečenie na bežný deň. V prevádzke nám ústretová Viki zladila 5outfitov naozaj na každú príležitosť, v ktorých sa naša Melinda cítila naozaj neodolateľne. Každý outfit sme následne doladili obuvou a kabelkou z prevádzky CCC a bižutériou z prevádzky GATE. 

Ešte nás čakalo opaľovanie v solárnom štúdiu SUNMAXX na prvom poschodí.

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Melindu pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Melinda  má už roky dlhé ryšavé vlasy, ktoré jej veľmi seknú tak ich naša kaderníčka spestrila čiernym   melírom a trocha trendovo prestrihala a nádherne natočila žehličkou.

K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Melinda predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

CLUB – oblečenie

CCC – obuv

GATE - bižutéria

Khanh.vi.nails. - mihalnice
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.

Prihlasovací formulár