Decembrová premena v MAXe


01.01.2019 - 20.01.2019

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.

Decembrová – slávnostná  premena patrila 39ročnej Majke z Jelky, ktorá za posledné tri roky výrazne schudla a chcela získať tipy a triky v starostlivosti o pleť a zažiť celkovú zmenu vizáže.

5. decembrový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „mikulášsky babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakala – Helenka Antalová – majiteľka štúdia.

Marika zažila odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela aký typ pleti má a ako sa o svoju pleť starať aby vyzerala vždy zdravo a sviežo.

Presunuli  sme sa do zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa  vrhli na výber oblečenia do predajne Michell fashion na poschodí centra. V prevádzke nás čakali nádherné slávnostné modely práve na toto obdobie... vybrali sme šaty na vianočnú večeru, na prechádzku po meste ale aj na slávnostnú silvestrovskú noc plnú tanca