Októbrová premena v MAXe


01.10.2018 - 31.10.2018

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Šťastnou októbrovou  výherkyňou tohto skvelého dňa bola 27 ročná Anikó z Jahodnej.

17. októbrový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, našej Anikó poskytla Helenka -  majiteľka štúdia komplexné odborné poradenstvo v starostlivosti o pleť kozmetikou Mary Kay. 

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do  prevádzky TIMEOUT KVL na prízemí centra. Prevádzka ponúka široký sortiment značkovej dámskej a pánskej módy  na každú príležitosť. Anikó čakali na predajni krásne modely ktoré jej neskutočne sadli a vyzerali v nich úžasne. Každý outfit sme následne doladili obuvou a kabelkou z prevádzky CCC.

Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do solária SUNMAXX kde  Anikó   nabrala bronz odtieň  a pokračovali sme to štúdia krásy Khanh.Vy.Nails kde si vybrala z ponuky nádherné ružové nechtíky.

Po náročných prípravách sme si dopriali trocha pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Anikó pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Anikó  mala dlhšie hnedé vlasy, ktoré jej kaderníčka prefarbila na čierno s prechodom do červeného odtieňa.

K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Anikó predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

TIMOUT, KVL – oblečenie

CCC - obuv

GATE - bižutéria

Khanh.vi.nails. - mihalnice
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.


Prihlasovací formulár