Septembrová premena v MAXe


01.07.2018 - 31.07.2018

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Po letných prázdninách sme odštartovali september výnimočnou premenou. Tento krát sme splnili sen premeny jednej výnimočnej dáme – 31ročnej Viktórii. A čím je Viktorka výnimočná? Napriek svojmu mladému veku trpí už 5rokov krutou chorobou – skleorózou multiplex a už 2roky jej pri chôdzi pomáha palica. Viktorka je však neuveriteľne silná žena plná energie a životnej sily aj napriek svojej chorobe a aj takto je neskutočne krásna lebo jej krása vyžaruje z jej vnútra. Je nielen skvelá žena ale aj mamička 5ročného synčeka. 

A tak sa náš piaty septembrový   deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a  náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde si Viki vybrala zo širokej ponuky štúdia skrášľovania  oddych na masážnej posteli. Nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela všetko o svojej pleti aj to ako sa o ňu starať aby bola žiarivá a krásna každý deň.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do prevádzky ESOLINE. Prevádzka ponúka sortiment  dámskej módy  na každú príležitosť a pre každú vekovú kategóriu. Viki čakali na predajni krásne modely ktoré jej neskutočne sadli a vyzerali v nich úžasne. Každý outfit sme následne doladili obuvou a kabelkou z prevádzky CCC z novej jesennej kolekcie a bižutériou z prevádzky GATE.

Naša ďalšia cesta viedla do nechtového štúdia Khanh.Vi.Nails kde našej Viktorke spravili krásne a jemné nechtíky na každú príležitosť. Nasledovalo opaľovanie v solárnom štúdiu SUNMAXX a po príjemnom ohriatí a nachytaní bronz odtieňa nás pohostili chutným obedíkom na zázračnej farme MIZO na prvom poschodí.

Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Viki  mala polodlhé blond vlasy, ktoré jej kaderníčka oživila 4farbami , melírom a krásny jesenný účes bol hneď na svete.

K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Viktorka predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

ESOLINE – oblečenie

GATE - bižutéria

Khanh.vi.nails. - nechty
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

 

Prihlasovací formulár