Júnová premena v MAXe


01.07.2018 - 31.07.2018

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Šťastnou júnovou  výherkyňou tohto skvelého dňa bola 43 ročná Dianka z Dunajskej Stredy. 

20. júnový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde si Dianka vybrala zo širokej ponuky štúdia skrášľovania  kavitáciu a na počkanie bola v oblasti bruška  o pár centimetrov štíhlejšia nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela všetko o svojej pleti aj to ako sa o ňu starať aby bola žiarivá a krásna každý deň.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do  novootvorenej prevádzky PAPARAZZI na poschodí centra. Prevádzka ponúka široký sortiment značkovej dámskej a pánskej módy  na každú príležitosť. Dianku čakali na predajni krásne modely ktoré jej neskutočne sadli a vyzerali v nich úžasne. Každý outfit sme následne doladili obuvou a kabelkou z prevádzky CCC.

Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do solária SUNMAXX kde  Dianka troška nabrala bronzu a pokračovali sme to štúdia krásy Khanh.Vy.Nails kde si vybrala z ponuky nádherné mihalničky, ktoré jej pohľad neskutočne rozžiarili.

Po náročných prípravách sme si dopriali troška pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Dianku pohostili v prevádzke MIZO zázračná farma na poschodí centra. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Dianka  mala dlhšie tmavé vlasy, ktoré jej kaderníčka oživila prechodom do červeného odtieňa – čiže sombré – ako sme sa dozvedeli v kaderníctve.

K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Dianka predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

PAPARAZZI – oblečenie, bižutéria

GATE - bižutéria

Khanh.vi.nails. - mihalnice
MIZO - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika Pongráczová - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

Prihlasovací formulár