Aprílová premena v MAXe


01.05.2018 - 31.05.2018

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Šťastnou aprílovou  výherkyňou tohto skvelého dňa bola 46ročná Alenka z Dolného Baru

25. aprílový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde si Alenka vybrala zo širokej ponuky štúdia skrášľovania  kavitáciu a na počkanie bola v oblasti bruška  o pár centimetrov štíhlejšia nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela všetko o svojej pleti aj to ako sa o ňu starať aby bola žiarivá a krásna každý deň.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do  novootvorenej prevádzky MISSTIC na poschodí centra. Prevádzka ponúka široký sortiment kvalitnej obuvi na každú príležitosť, nádherné kabelky a dámske oblečenie na bežné nosenie. Alenku čakali na predajni krásne modely ktoré jej neskutočne sadli a vyzerali v nich úžasne. Každý outfit prevádzka doladila obuvou a kabelkou.

Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do solária SUNMAXX kde  Alenka troška nabrala bronzu a pokračovali sme to štúdia Khanh.Vy.Nails kde si vybrala pekné nechtíky.

Po náročných prípravách sme si dopriali troška pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Alenku pohostili v rýchlo občerstvení GOURMAN. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Emerencia. Alenka mala krátke tmavé vlasy, ktoré jej kaderníčka presvetlila a oživila melírom ktorý jej dodal krásny mladistvý šmrnc. 

K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Alenka predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

MISSTIC – oblečenie, obuv, kabelky

GATE - bižutéria


GOURMAN - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Emerencia - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.

Prihlasovací formulár