Marcová premena v MAXe


11.12.2017 - 31.12.2017

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Šťastnou marcovou výherkyňou tohto skvelého dňa bola 35ročná Martinka, aktívna bežkyňa a športovkyňa

21. marcový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde si Martinka vybrala kavitáciu a na počkanie bola v oblasti bruška  o pár centimetrov štíhlejšia nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela všetko o svojej pleti aj to ako sa o ňu starať aby bola žiarivá a krásna každý deň.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do  predajne CLUB na poschodí centra. Prevádzka ponúka sortiment trendy značkovej dámskej  a pánskej módy na každú príležitosť. Za odbornej asistencie Barbi sme pre Martinku zvolili nádherné a svieže modely, v ktorých by zažiarila na každej udalosti. Tieto krásne modely sme doplnili obuvou a kabelkami  z prevádzky CCC a bižutériou s prevádzky GATE.

Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do solária SUNMAXX kde sa Martinka troška „ohriala“ a prehĺbila svoj aj tak pekný bronz odtieň. 

Po náročných prípravách sme si dopriali troška pauzy v podobe chutného obeda, ktorým našu Martinku pohostili v rýchlo občerstvení GOURMAN. Po skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Emerencia. Martina mala hnedé vlasy s blond melírom. Na celý účes jej kaderníčka naniesla sivý odtieň a účes tým získal šmrnc takže stačilo už len prestrihať a vyfúkať. 

 K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý  vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Martina predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo

CLUB – oblečenie

CCC – obuv, kabelky


GOURMAN - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Emerencia - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.
 

 

Prihlasovací formulár