Valentínska premena


19.02.2018 - 28.02.2018

Táto naša premena bola naozaj výnimočná. Rozhodli sme sa, že na sviatok zamilovaných bude aj naša premena trocha iná – párová Prišlo nám veľa prihlášok a nakoniec výber padol na Moniku (29) a Norberta (29). Krásny mladý pár tvoria už 8mesiacov.

Náš valentínsky deň sa začal – ako vždy v a-štúdiou, kde si Monika vybrala kavitáciu a na počkanie bola o pár centimetrov štíhlejšia nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa Monika dozvedela všetko o svojej pleti aj to ako sa o ňu starať aby bola žiarivá a krásna každý deň.

Po hodinke sme sa presunuli do zábavno-obchodného centra MAX a hneď sme sa vrhli na výber šiat do prevádzky GATE na prízemí centra. Prevádza prekypuje krásnymi jarnými modelmi a bolo naozaj ťažké zvoliť „iba“ 5outfitov..keď všetky boli tak krásne... za odbornej asistencie predavačky Pirosky sa nám ale podarilo zladiť Moniku a Norberta do rôznych modelov na bežné nosenie, romantickú večeru ako aj nedeľnú prechádzku... náš zamilovaný párik si toto ladenie a skúšanie neuveriteľne užíval a sami boli prekvapený ako zmenou oblečenia vyniknú... Outfity sme doladili aj obuvou, doplnkami a bižutériou z prevádzky. Keď sme toto všetko absolvovali tak sme sa s Monikou vybrali na krátke opaľovanie do solárneho štúdia SUNMAXX na poschodí. Pokračovaním skrášľovania bola návšteva kozmetického salónu v ktorom sa Monika rozhodla pre nádherné 3D mihalnice aby svojho Norberta očarila aj „pohľadom“ Pred návštevou kaderníctva sme ešte načerpali energie a sily do poobedných procedúr a pochutnali sme si na skvelom obede v rýchloobčerstvení Gourman.

V kaderníctve nás už čakala vysmiata kaderníčka Emerencia – ktorá sa chopila štetcov a nožníc a vykúzlila Monike účes jej snov... po ktorom už dávno snívala. Z jej modrastých vlasov stiahli pôvodnú farbu a následne jej naniesla jej vytúženú sivú ktorá sa Monike neskutočne hodila. Vlasy trocha prestrihala a perfektný účes bol hneď na svete. No ale nezabúdajme ani na Norbertovu premenu no čo už narobíte s chlapom? V kaderníctve ho ostrihali a upravili tvár a s výsledkom bol veľmi spokojný. Medzitým jeho polovičku Helenka nádherne nalíčili do ružovučkých odtieňov až Monika vyzerala ako bábika Keď boli obidvaja pripravený na stretnutie tak sme horeli nedočkavosťou aj my a čakali na prvotné reakcie ktoré boli neskutočné..♥♥♥ Náš zamilovaný párik si užil spoločné fotenie, posedenie na kávičke v kaviarni Prominent a na záver romantiku v kine CINEMAX. Teším sa, že sme tento deň mohli stráviť s nimi a dúfam, že aj pre nich to bol nezabudnuteľný zážitok.

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo
GATE – oblečenie, doplnky, obuv

Khanh.Vy.Nails – 3D mihalnice
Gourman – zázračná farma - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.

Prihlasovací formulár