Decembrová premena :)


11.12.2017 - 31.12.2017

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Decembrová – slávnostná  premena patrila 36ročnej Evičke z Dunajskej Stredy.

15. novembrový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakali – Helenka Antalová – majiteľka štúdia.

Zo širokej ponuky služieb určených ženám, ktoré a-Studio ponúka si Evka vybrala kavitáciu a tak sa na počkanie zbavili hneď niekoľko centimetrov v oblasti bruška. Nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela aký typ pleti má a ako sa o svoju pleť starať aby vyzerala vždy zdravo a sviežo.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do  predajne Michell fashion na prízemí centra. V prevádzke nás čakali nádherné slávnostné modely práve na toto obdobie... vybrali sme šaty na vianočnú večeru, na prechádzku po meste ale aj na slávnostnú silvestrovskú noc plnú tanca. Tieto krásne modely sme doplnili obuvou z prevádzky CCC a bižutériou z prevádzky GATE.

Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do prevádzky Khanh.Vy.Nails na prvom poschodí kde si z ponuky nechtového dizajnu, pedikúry a 3D mihalníc sa naša Evka rozhodla pre krásny a okúzľujúci pohľad v podobe 3D mihalníc.

Nasledovalo ešte nachytanie bronz odtieňu v soláriu SUNMAXX  a následne sme si pochutnali na ľahkom a chutnom obedíku na zázračnej farme MIZO na prvom poschodí.

 Po tomto skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Emerencia. Evkine nádherné kučeravé vlasy svetlej farby zvýraznila kaderníčka nádhernou mahagónovou farbou, ktoré ju veľmi oživili a zvýraznili aj krásne modré oči. K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý Evičke vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Lenka predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo
Michell fashion – oblečenie

GATE - bižutéria

CCC – obuv, kabelky

Khanh.Vy.Nails – mihalnice
MIZO – zázračná farma - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Emerencia - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

Prihlasovací formulár