Úžasná novembrová premena :)


18.10.2017 - 31.10.2017

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Októbrová premena patrila Lenke 30ročnej  mamičke 5ročne dcérky Amelie a 1,5 ročného Kristiána.

15. novembrový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakali – Helenka Antalová – majiteľka štúdia.

Zo širokej ponuky služieb určených ženám, ktoré a-Studio ponúka si Lenka vybrala oddych na posteli, ktorá jej pomasírovala každý kúsok tela a mala možnosť stráviť príjemnú hodinku relaxu. Nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela aký typ pleti má a ako sa o svoju pleť starať aby vyzerala vždy zdravo a sviežo.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do  predajne CLUB na prízemí centra. Prevádzka ponúka široký sortiment značkovej dámskej trendy módy na každú príležitosť. Za odbornej asistencie Viki a Dalmi  sme pre Lenku zvolili nádherné modely na prechodné jesenné aj zimné obdobie ale aj na večierok alebo party

Tieto krásne modely sme doplnili obuvou z prevádzky CCC a bižutériou z prevádzky GATE.

Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do prevádzky Khanh.Vy.Nails na prvom poschodí kde si z ponuky nechtového dizajnu, pedikúry a 3D mihalníc sa naša Lenka rozhodla pre krásny a okúzľujúci pohľad v podobe 3D mihalníc

Nasledovalo ešte nachytanie bronz odtieňu v soláriu SUNMAXX  a následne sme si pochutnali na ľahkom a chutnom obedíku na zázračnej farme MIZO na prvom poschodí.

 Po tomto skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Emerencia. Lenkine blond vlasy kaderníčka prefarbila na žiarivú hrdzavú oživila krásnym blond melírom. Vlasy prestrihala a vyčarila jej roztomilú ofinku. K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý Lenke vyčarovala Helenka Antalová. 

A čakal nás už len zlatý klinec nášho babského dňa -  fotenie, kde sa naša „premenená“ Lenka predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. 

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo
CLUB – oblečenie, kabelky

GATE - bižutéria

CCC – obuv

Khanh.Vy.Nails – mihalnice
MIZO – zázračná farma - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Emerencia - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.

Prihlasovací formulár