Úžasná októbrová premena :)


18.10.2017 - 31.10.2017

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. 

Októbrová premena patrila Alici, mamičke syna Kevina a dvojičiek Erika a Adriána. 

12. októbrový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakali – Helenka Antalová – majiteľka štúdia.

Zo širokej ponuky služieb určených ženám, ktoré a-Studio ponúka si Alica vybrala kavitáciu, keďže ktorá žena by nechcela mať krajšie a štíhlejšie bruško. Po tomto zoštíhlovacom procese   nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela aký typ pleti má a ako sa o svoju pleť starať aby vyzerala vždy zdravo a sviežo.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do  predajne ESOLINE na prízemí centra. Prevádzka ponúka široký sortiment dámskej módy na každú príležitosť. Za odbornej asistencie Henriety sme pre Alicu zvolili nádherné modely na prechodné jesenné obdobie ale aj na halloweensku párty