Úžasná septembrová premena :)


01.09.2017 - 30.09.2017

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.

Po letnej premenovej dovolenke sme našu septembrovú premenu odštartovali s našou 28ročnou Csillou, mamičkou 3ročného Jakubka.

21. septembrový   deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakali – Helenka Antalová – majiteľka štúdia.

Zo širokej ponuky služieb určených ženám, ktoré a-Studio ponúka si Csilla vybrala kavitáciu, keďže ktorá žena by nechcela mať krajšie a štíhlejšie bruško. Po tomto zoštíhlovacom procese   nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela aký typ pleti má a ako sa o svoju pleť starať aby vyzerala vždy zdravo a sviežo.

Presunuli  sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli na výber oblečenia do  predajne GATE na prízemí centra. Prevádzka nás ohúrila svojim neskutočným a krásnym výberom jesenných outfitov na každú príležitosť. Z nekonečnej ponuky nám pomohla vybrať tie správne modely ochotná Piroska, ktorá vybrané modely pre Csillu doladila aj obuvou a nádhernými doplnkami.

Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do prevádzky Khanh.Vy.Nails na prvom poschodí kde si z ponuky nechtového dizajnu, pedikúry a 3D mihalníc naša Csilla vybrala krásne mihalničky sa behom chvíľky premenila na žmurkajúcu bábiku

Prihlasovací formulár