MAX RUN 2017


08.10.2017 - 08.10.2017

Bežme spoločne pre Zsolta, ktorý behať nemôže.

Zábavno-obchodné centrum MAX Dunajská Streda v spolupráci s Marathon club Žitný Ostrov a Slovenským červeným krížom ťa srdečne pozýva na 2.ročník charitatívneho behu – MAX RUN, ktorý sa uskutoční dňa 8. októbra 2017.

Tento rok by sme chceli charitatívnym behom podporiť Zsolta – chlapca, ktorý trpí svalovou dystrofiou a už siedmy rok je pripútaný na vozíčku.. Táto neľútostná a neliečiteľná genetická choroba postihuje deti – chlapcov a prejavuje sa v 8 až 10 roku života. Zsolt je pripútaný na invalidnom vozíku od svojich 9 rokov a vyžaduje si neustálu opateru a starostlivosť mamy.

Zsolt už chodiť nikdy nebude ale vieme mu splniť jeho sen a prispieť vyzbieranými prostriedkami na zakúpenie špeciálnej postele, ktorá by mu zabezpečila komfortnejší život. Na tieto účely budú venované všetky finančné prostriedky vyzbierané zo štartovného. Prispieť môže každý účastník behu, ale aj ten kto behať nebude ale chce iba podporiť chlapca.

Čaká nás trať dlhá 2,5, 5 a 10km a pre detičky je pripravená detská trať 250m.

Atrakcie pre deti: maľovanie na tvár, tvorivé dielničky a detská tombola.

Registrácia na mieste: o 9:00hod.

Štart:

9:30 – detská trať

10:00 hlavná trať ( 2,5, 5 , 10km)

Štartovné: 5€

Registrácia online:www.pretekaj.sk

Prihlásiť sa online

Každý bežec si môže vybrať dĺžku trate, ktorú chce zabehnúť – 2,5, 5 alebo 10km.

Každý bežec bude okrem pitného režimu a občerstvenia obdarený aj poukážkami na zľavu od našich partnerov a svojím registračným číslom sa automaticky dostáva do tomboly o hodnotné ceny, ktorá sa uskutoční po ukončení behu.

Bežme spoločne pre Zsolta, ktorý behať nemôže a okrem dobrého pocitu z pohybu si doprajme aj dobrý pocit, že sme niekomu pomohli.

Tešíme sa aj na teba 8. októbra :)