Úžasná májová premena :)


12.06.2017 - 30.06.2017

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. Krásnu májovú premenu sme si užili so sympatickou 32ročnou Ivetkou mamičkou 3 krásnych detičiek.

26. májový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakali – Helenka Antalová – majiteľka štúdia.

Zo širokej ponuky služieb určených ženám, ktoré a-Studio ponúka si Ivetka vybrala kavitáciu a tak sa hneď behom pol hodinky zbavila zopár centimetrov. Po tomto formovaní postavy nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela aký typ pleti má a ako sa o svoju pleť starať aby vyzerala vždy zdravo a sviežo. Po dvoch hodinkách odchádzala naša Ivetka zo štúdia s rozjasnenou a spevnenou pleťou a  plná nových informácii ako byť fit a krásna aj v ťažkých dňoch.

Presunuli sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli do vyberanie oblečenia do predajne MY77. V prevádzke nám ochotne pomohla Klaudia a zladila pre našu premenenú nádherné modely na každodenné

Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do nechtového štúdia Khanh.Vy.Nails kde si Ivetka užila pedikúru. Následne sme sa presunuli do solárneho štúdia SUNMAXX a nasledovalo opaľovanie. Po krátkom ohriatí v solárnom štúdiu  sme potrebovali načerpať energiu do poobedného programu premeny a tak sme si dali ľahký obedík v zázračnej farme MIZO. Po tomto skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Monika. Ivetka mala polodlhé hnedé vlasy, ktoré jej Monika prefarbila do červena a  oživila zaujímavým ešte červenším melírom. Pre šmrnc jej vlásky prestrihala postupne a nádherne natočila kulmou. K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý Ivetke vyčarila Helenka Antalová.

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo
Solárium Sunmaxx
MY77 – šaty  a doplnky 

CCC – obuv

Khanh.Vy.Nails – pedikúra
MIZO – zázračná farma - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Monika - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.

Prihlasovací formulár