Rezervované pre ženy – premena február


27.02.2017 - 15.03.2017

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.

Februárovú premenu sme si užili so sympatickou mamičkou  41ročnou Tünde.

22. februárový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakali – Helenka Antalová – majiteľka štúdia.

Zo širokej ponuky služieb určených ženám, ktoré a-Studio ponúka si Tünde vybrala relax na masážnej posteli. Po tomto regeneračnom a príjemnom oddychu hneď na ráno nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela aký typ pleti má a ako sa o svoju pleť starať aby vyzerala vždy zdravo a sviežo. Po dvoch hodinkách odchádzala naša Tünde zo štúdia s rozjasnenou a spevnenou pleťou a  plná nových informácii ako byť fit a krásna aj v ťažkých dňoch.

Presunuli sme sa  do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli do vyberanie oblečenia,  a doplnkov do predajne MAGENTA. V prevádzke nám ochotne pomohla Magdika a zladila pre našu premenenú nádherné modely na každú príležitosť, ktoré doplnila aj kabelkami  a krásnou bižutériou. Vybrané modely sme už len doladili obuvou z prevádzky CCC.

V týchto krásnych modeloch z prevádzky MAGENTA doslova zažiarila – čo je vidieť aj na fotkách.... Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do solárneho štúdia SUNMAXX a nasledovalo opaľovanie. Po krátkom ohriatí v solárnom štúdiu sme navštívili novootvorenú prevádzku Khanh.Vy.Nails na prvom poschodí kde si z ponuky nechtového dizajnu, pedikúry a 3D mihalníc si naša Tünde vybrala krásne a nežné nechtíky.

 Do fotenia sme ale potrebovali načerpať trošku sily v podobe chutného obeda, ktorý našej výherkyni zabezpečila MIZO zázračná farma  na prvom poschodí.  Po tomto skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Tímea. Tünde mala polodlhé  hnedé dlhé vlasy, ktoré väčšinou nosila iba v cope a teraz sa  odhodlala na  zmenu. Tímea jej  vlasy skrátila a oživila medenou  farbou, ktorá je hitom tejto sezóny . A celkovo jej účes oživila ofinkou. K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý Tünde vyčarovala Helenka Antalová.

Nasledovalo fotenie, kde sa naša „premenená“ predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. J

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo
Solárium Sunmaxx
MAGENTA – šaty  a doplnky 

CCC – obuv

Khanh.Vy.Nails – nechtový dizajn
MIZO – zázračná farma - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Tímea - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.

Prihlasovací formulár