Rezervované pre ženy – premena január


27.01.2017 - 15.02.2017

Zábavno-obchodné centrum MAX  Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.

Novoročnú premenu sme odštartovali s 30ročnou mamičkou  Dórou.

20.januárový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakali – Helenka Antalová – majiteľka štúdia.

Zo širokej ponuky služieb určených ženám, ktoré a-Studio ponúka si Dóra vybrala relax na masážnej posteli. Po tomto regeneračnom a príjemnom oddychu hneď na ráno nasledovalo odborné kozmetické poradenstvo v rámci ktorého sa dozvedela aký typ pleti má a ako sa o svoju pleť starať aby vyzerala vždy zdravo a sviežo. Po dvoch hodinkách odchádzala naša Dóra zo štúdia s rozjasnenou a spevnenou pleťou a  plná nových informácii ako byť fit a krásna aj v ťažkých dňoch.

Okolo obeda sme sa presunuli do  zábavno-obchodného centra MAX kde sme sa na vrhli do vyberanie oblečenia, obuvi  a doplnkov do predajne GATE. Dóra je športový typ a bežne do práce nosí športové oblečenie, ale keďže premena je premena tak si nechala poradiť a zladiť dokonalé modely na každú príležitosť. Asi úplne zmenila svoj názor na klobúky, pončá, vysoké topánky a kožené nohavice J V týchto krásnych modeloch z prevádzky GATE doslova zažiarila – čo je vidieť aj na fotkách.... Po náročnom vyberaní oblečenia naša ďalšia cesta viedla do solárneho štúdia SUNMAXX a nasledovalo opalovanie.  Do fotenia sme ale potrebovali načerpať trošku sily v podobe chutného obeda, ktorý našej výherkyni zabezpečila MIZO zázračná farma  na prvom poschodí.  Po tomto skvelom obede sme sa mohli pustiť do ďalšej časti premeny, ktorým boli kadernícke úpravy. V kaderníctve Beauty Hair  nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Tímea. Dóra mala prirodzene svetlo hnedé dlhé vlasy, ktoré si nefarbila a tak sa teraz odhodlala na  zmenu. Tímea jej  vlasy skrátila a oživila tmavšou farbou a ešte spestrila blond melírom. K úžasnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorý Dóre vyčarovala Helenka Antalová.

Nasledovalo fotenie, kde sa naša „premenená“ predviedla ako hotová fotomodelka – však posúďte.. J

Partneri nášho dňa krásy boli :

a-Studio - kozmetické poradenstvo
Solárium Sunmaxx
GATE - šaty, obuv a doplnky 

CCC - obuv
MIZO – zázračná farma - obed

Kaderníctvo Beauty hair – kaderníčka Tímea - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie

Fan parfuméria – kozmetický balíček
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár. 

Prihlasovací formulár