Rezervované pre ženy - Apríl


25.04.2016 - 15.05.2016

Zábavno-obchodné centrum MAX v spolupráci s a-Studio Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.

Šťastnou aprílovou výherkyňou akcie sa stala 21ročná Beatka z Veľkých Dvorníkov.

21. aprílový  deň získal označenie – „Rezervované pre ženy“ a tak sa náš skvelý „babský deň“ začal ráno v a-Studiu, kde nás už čakala – Helenka Antalová .

Zo širokej ponuky služieb určených ženám, ktoré a-Studio ponúka si Beatka vybrala relax na masážnej posteli, ktorá ju kompletne premasírovala od hlavy až k pätám J

 Následne sme sa  presunuli do  zábavno-obchodného centra MAX kde na Beatku čakal výber najkrajších jarných outfitov v prevádzke GATE. Vybrané modely nám v prevádzke zladili aj s obuvou a doplnkami. Po doladení všetkých modelov si Beatka užila masáž chrbta u maséra Jána Bajnóczyho v prevádzke SUNMAXX.

V kaderníctve Beauty Hair Salon nás už čakala naša šikovná  kaderníčka Tímea. Beatkine vlasy prestrihala a oživila jej účes.

K sviežemu jarnému účesu chýbal už len perfektný make-up, ktorého sa ujala naša vizážistka Helenka.

Okrem skvelého dňa stráveného v a-Studiu a v MAXe , kde bola hviezdou dňa naša Beatka jej naši partneri venovali aj ceny, z ktorých mala veľkú radosť. Získala  35%nú zľavu od prevádzky GATE, 30% zľavu od prevádzky obuvi CCC a kozmetický balík od  Fann parfumérie.

Beatka sa domov vrátila úplne zmenená a s touto zmenou bola veľmi spokojná. Dúfajme, že na tento deň bude ešte dlho spomínať...

Partneri nášho dňa krásy boli:

a- Studio - kozmetické poradenstvo
Solárium Sunmaxx
GATE - šaty z najnovšej jarnej kolekcie
Kaderníctvo Beauty hair - Tímea - účes
a-Studio - Helenka Antalová - záverečné líčenie
Foto - Renata Krebs-Kevická – fotografka

Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zoc-max.sk/dunajskastreda.
 

Zábavno-obchodné centrum MAX v spolupráci s a-Studio Vám prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má možnosť vybraná dáma prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. Chcete aj Vy prežiť deň plný krásy, oddychu, relaxu a módy?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár. 

Prihlasovací formulár