CINEMAX - multikino

poschodie 2. poschodie logo_cinemax
K 1
+421918984167
www www.cine-max.sk, Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Aktuálne vstupné dostupné na: http://www.cine-max.sk/94/o-sieti-cinemax/vstupne

ZOC MAX Žilina a kino CINEMAX pozýva Vás a Vaše maminy užiť si ich sviatok s príjemným filmom a super darčekmi a to za zvýhodnenú cenu.  

Tešíme sa na Vás!


Spoločnosť CINEMAX, a. s. vznikla 1. júla 2006. Jej hlavnou náplňou je predovšetkým budovanie a prevádzkovanie viacsálových kín v obchodných a zábavných centrách po celom Slovensku. Naše kiná sú moderne a pohodlne zariadené, sú vybavené najmodernejšou technikou, použité zvukové systémy DOLBY DIGITAL EX, DOLBY SURROUND a DOLBY STEREO sú zárukou kvalitného ozvučenia.

V roku 2006 sme začali prevádzkovať kino v zábavno-obchodnom centre MAX v Trnave, Poprade, Trenčíne a Nitre. V roku 2007 k nim pribudli kiná v Dunajskej Strede, Skalici a Žiline a v 2008 sme otvorili kiná v Prešove a naše najväčšie kino v Košiciach v obchodnom centre Optima. K dnešnému dňu tak prevádzkujeme 9 multikín s 37 sálami a celkovou kapacitou 6 431 miest.

V roku 2009 sme začali realizovať projekt digitalizácie kín. Do konca roka na nám podarilo zdigitalizovať už 5 sál v piatich mestách - Košiciach, Žiline, Nitre, Trnave a Trenčíne. V roku 2010 sme zvýšili počet digitálnych sál na 16. A preto v každom kine CINEMAX má čoraz viac našich divákov možnosť pozrieť si filmy v dokonalej digitálnej 3D kvalite. Sieť multikín CINEMAX neustále pracuje na skvalitnení svojich služieb a spokojnosti svojich návštevíkov. Aj v roku 2011 sa tak všetci môžu tešiť na nové projekty a akcie, ktoré našim divákom opäť dokážu, že najlepšia zábava je v kine! Tešíme sa na vašu návštevu!

Všetky práva vyhradené Euro MAX Žilina, s.r.o. ® 2012