Zábavno-obchodné centrum MAX SkalicaRezervované pre ženy - Júl

Zábavno – obchodné centrum MAX Skalica Vám v spolupráci s partnermi  akcie„ Rezervované pre ženy „ prináša pravidelnú mesačnú akciu ,v rámci ktorej sa vybraná dáma bude v tento deň cítiť naozaj skvelo. A ako prebiehala naša druhá  „ premena“ dňa 15.7.2014? Tentokrát sme vybrali p. Želmíru Šimandlovú , 37 - ročnú matku 2 synov, ktorá pricestovala  z obce Čáry.

Babská jazda v CINEMAXe

CNMX_BJ_zoc_max_663x382-7

Milé baby,

Na júl sme pre vás pripravili ďalšiu babskú jazdu s perfetnou zábavnou komédiou SEX TAPE, kde sa v hlavnej úlohe predstaví Cameron Diaz. Akcia sa bude konať 30. júla o 18:00. Keď si Jay (Jason Segel) a Annie (Cameron Diaz) spolu začali, ich milostný život bol vzrušujúci a intenzívny. Po desiatich rokoch a dvoch deťoch sa z ich lásky vytratila iskra. Rozhodnú sa preto okoreniť nezáživné chvíle domácim videom, v ktorom počas trojhodinového erotického maratónu stihnú vyskúšať všetky pozície z príručky o sexe. Nápad je to určite skvelý, až do momentu, kedy ich prísne tajné video už nie je viac tajné. Začínajú sa preteky s časom o záchranu vlastnej reputácie, keď jedno kliknutie znamená úplné odhalenie.

Leto plné zliav

zlavy663

LETO PLNÉ ZLIAV V MAXE...každý deň iná zľava v inej prevádzke...
Stačí vystrihnúť kupón z mesačníka ProZáhorí, MY Týždenník pre Záhorie,www.záhorí.sk a predložiť tento kupón v prevádzke pri nákupe a zľava ja Vaša.. alebo si stiahnite kupón jednoducho na www.stiahnisizlavu.sk ... Strihajte a sťahujte kupóny a nakupujte celý mesiac so zľavami a jeden z Vás môže okrem skvelých zliav získať aj víkendový pobyt v lyžiarskom stredisku SKI APARTMANY MAKOV.
MAX ..bližšie k Vám..
Godzilla 3D

cnmx_godzila_ok_663x382

Uži si kino ako nikdy pred tým a zbav sa okuliarov navždy!
Príď do kina na film Godzilla 2D alebo 3D a ušetri až 200 Eur!
Keď prídeš s lístkom z kina na očnú kliniku VESELÝ OK, získaš zľavu 200 Eur na laserovú operáciu očí ILASIK štandard alebo ILASIK na mieru. Vďaka tejto operácii sa zbavíš dioptrických okuliarov navždy a budeš si môcť filmy vychutnať ako nikdy pred tým. (Viac informácii o laserových operáciách a iných úkonoch sa dočítaš na stránke http://www.veselyok.com/.

Rezervované pre ženy v ZOC MAX Skalica

Chcete aj Vy prežiť deň plný zmien, módy a relaxu?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

MŠK Basketbalový oddiel Holíč

ikona-basketbal MŠK Basketbalový oddiel Holíč
I. liga mužov
v spolupráci so ZOC MAX Skalica

Jazykové centrum ES

1

Naše jazykové centrum vzniklo v roku 2001. Vyučujeme angličtinu ako na Slovensku, tak aj v Českej republike v našich pobočkách v Skalici, Gbeloch a Hodoníne. Máme dlhoročné skúsenosti nielen s úspešným vedením jazykovej školy, ale aj s výučbou angličtiny v materských školách, základných školách ako aj na stredných školách.

ES sa snaží poskytovať klientom inovatívne metódy výučby anglického jazyka a tak skvalitňovať a prispôsobovať sa náročnému zákazníkovi. Angličtina pre nás znamená proces, ktorým vieme klienta previesť od základov až po profesionálne ovládanie jazyka. Viac informácií o našej firme nájdete na stránkach: http://www.jazykovecentrumes.comJPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Po - Ne 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Po - Ne 09:00 - 21:00
TESCO HYPERMARKET 
Po - Ne 06:00 - 22:00
Tel.: +421 34 699 91 11
Adresa: Tesco Hypermarket 
Mallého 53
90901 Skalica
MERKUR SPIELO
Po - Ne 24. hodín denne

ZOC MAX Skalica
Euro MAX Skalica, s.r.o.
Mallého 55
909 01 Skalica
skalica@zocmax.sk

Aktuálne hostí

Aktuálne máme na stránkach 2 hostí  

Partneri

logo-prozahori
SWAN_logo_fullHD

logo_zahori

Všetky práva vyhradené Euro MAX Skalica, s.r.o. ® 2012