Zábavno-obchodné centrum MAX SkalicaRezervované pre ženy - Júl

Zábavno – obchodné centrum MAX Skalica Vám v spolupráci s partnermi  akcie„ Rezervované pre ženy „ prináša pravidelnú mesačnú akciu ,v rámci ktorej sa vybraná dáma bude v tento deň cítiť naozaj skvelo. A ako prebiehala naša druhá  „ premena“ dňa 15.7.2014? Tentokrát sme vybrali p. Želmíru Šimandlovú , 37 - ročnú matku 2 synov, ktorá pricestovala  z obce Čáry.

Rezervované pre ženy v ZOC MAX Skalica

Chcete aj Vy prežiť deň plný zmien, módy a relaxu?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

MŠK Basketbalový oddiel Holíč

ikona-basketbal MŠK Basketbalový oddiel Holíč
I. liga mužov
v spolupráci so ZOC MAX Skalica

Jazykové centrum ES

1

Naše jazykové centrum vzniklo v roku 2001. Vyučujeme angličtinu ako na Slovensku, tak aj v Českej republike v našich pobočkách v Skalici, Gbeloch a Hodoníne. Máme dlhoročné skúsenosti nielen s úspešným vedením jazykovej školy, ale aj s výučbou angličtiny v materských školách, základných školách ako aj na stredných školách.

ES sa snaží poskytovať klientom inovatívne metódy výučby anglického jazyka a tak skvalitňovať a prispôsobovať sa náročnému zákazníkovi. Angličtina pre nás znamená proces, ktorým vieme klienta previesť od základov až po profesionálne ovládanie jazyka. Viac informácií o našej firme nájdete na stránkach: http://www.jazykovecentrumes.comLetecký simulátor prúdového lietadla Albatros L-39

ATRAKCIA JEDINEČNÁ SVOJHO DRUHU NA SLOVENSKU V ZOC MAX SKALICA ! Video atrakcie nájdete v článku.

Zalietajte si na jedinečnom leteckom simulátore prúdového lietadla Albatros L-39 Aero v mierke kokpitu 1:1 s nezabudnuteľnou projekciou a zvukom Surround 5.1.

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Po - Ne 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Po - Ne 09:00 - 21:00
TESCO HYPERMARKET 
Po - Ne 06:00 - 22:00
Tel.: +421 34 699 91 11
Adresa: Tesco Hypermarket 
Mallého 53
90901 Skalica
MERKUR SPIELO
Po - Ne 24. hodín denne

ZOC MAX Skalica
Euro MAX Skalica, s.r.o.
Mallého 55
909 01 Skalica
skalica@zocmax.sk

Aktuálne hostí

Aktuálne máme na stránkach jedného hosťa  

Partneri

logo-prozahori
SWAN_logo_fullHD

logo_zahori

Všetky práva vyhradené Euro MAX Skalica, s.r.o. ® 2012