Zábavno-obchodné centrum MAX SkalicaSnow film fest

CNMX_SFF_zoc_max_663x382_B

Aj tento rok sme pre vás pripravili festival zimných filmov SNOW FILM FEST. Čo uvidíte? Film Supervention - s veľkolepými prírodnými zábermi a freeridovým lyžovaním, nový film Pavla Barabáša Polárnik o Petrovi Valušiakovi, High Tension hovoriaci o problémoch s komerčnými expedíciami na najvyššiu horu sveta Mount Everest, Arslanbob o Kirgizskom horskom turistickom centre a Vaya a la Cumbre o lyžiarskom stredisku v El Arpa v Chile, vizuálne dokonalý film Icefall o nočnom ľadolezení, prašanové hody v Britskej Kolumbii a na Aljaške vo filme Z A do K a zasa naspäť a predovšetkým český film Huevo o skialpinistickej expedícii do Peru, v rámci ktorej sa Kejda Ski Teamu podarilo zlyžovať niekoľko šesťtisícových vrcholov.
Lístky sú už v predaji! :)
Tešíme sa na Vás.

Chcete zažiť Halloweenskú atmosféru?

663x382-halloween ZOC MAX  Vás srdečne pozýva  na akciu HAPPY HALOWEEN dňa 2.11.2014 o 14.00 hod., v nedeľu.Na detičky okrem maskotov čaká pripravený zábavný program :

súťaž o najkrajšiu masku,maľovanie na tvár,tvorivé dieľničky,diskotéka. A nebude chýbať ani tombola! 

Príďte a zabavte sa spolu s ostatnými maskami.Tešíme sa na Vás

Výstava ručne maľovaných dáždnikov

663dazdniky

Keď nakupujete od kreatívnej duše, kupujete si viac ako len maľbu, pieseň lebo román. Kupujete si stovky hodín experimentov a tisíce zlyhaní. Kupujete si čas kreatívnej duše, ktorá ho vložila do niečoho, čomu verí a skutočne miluje, niečo čo mení život na čosi živé”  

Takouto dušou je aj Madam Etela, ktorá mení bežnú vec akou je dáždnik na umelecké dielo. V upršanom a zachmúrenom počasí Vám jej diela pozdvihnú náladu a vyčaria úsmev na tvári.Maľovaný dáždnik vnímate Vy a Vaše okolie ako umelecké dielo a luxusný módny doplnok.

 

Rezervované pre ženy - 3. premena

Zábavno – obchodné centrum MAX Skalica Vám v spolupráci s partnermi  akcie „ Rezervované pre ženy „ prináša pravidelnú mesačnú akciu ,v rámci ktorej sa vybraná dáma bude v tento deň cítiť naozaj skvelo. A ako prebiehala naša tretia  „ premena“ dňa 30.9.2014? Tentokrát výherkyňa, p. Janka Žilinská, 47 - ročná matka 2 dospelých synov a 10 –ročnej dcérky pricestovala  z obce UNÍN. Začali sme , ako vždy„ poradou“  v kaviarni MANUEL Caffé, ktorá našej dáme ponúkla  výbornú kávu so zákuskom. Znova sme si naplánovali náš deň tak, aby jednotlivé procedúry prebiehali podľa časového harmonogramu a hlavne bez stresov.

Suvereno v MAXe

663x382-suvereno

FOTOALBUM SUVERENO V MAXE.  

...kto prišiel včera, 28.9. v nedeľu poobede na akciu do MAXu, určite mi dá za pravdu, že to bola výborná akcia, všetci sme sa dobre zabávali...bolo sa na čo pozerať - latinskoamerické tance ako cha cha, samba, moderné tance, výstava fotiek...a to najlepšie nakoniec: vystúpenie charismatického speváka SUVERENA, ktorý svojim uvedomelým hip - hopom vytvoril úžasnú atmosféru a zaspieval nám pár skvelých skladieb zo svojho nového albumu s názvom JEDNODUCHO!..

 

Rezervované pre ženy v ZOC MAX Skalica

Chcete aj Vy prežiť deň plný zmien, módy a relaxu?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

MŠK Basketbalový oddiel Holíč

ikona-basketbal MŠK Basketbalový oddiel Holíč
I. liga mužov
v spolupráci so ZOC MAX Skalica

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Po - Ne 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Po - Ne 09:00 - 21:00
TESCO HYPERMARKET 
Po - Ne 06:00 - 22:00
Tel.: +421 34 699 91 11
Adresa: Tesco Hypermarket 
Mallého 53
90901 Skalica
MERKUR SPIELO
Po - Ne 24. hodín denne

ZOC MAX Skalica
Euro MAX Skalica, s.r.o.
Mallého 55
909 01 Skalica
skalica@zocmax.sk

Aktuálne hostí

Aktuálne máme na stránkach 2 hostí  

Partneri

logo-prozahori
SWAN_logo_fullHD

logo_zahori

Všetky práva vyhradené Euro MAX Skalica, s.r.o. ® 2012