Zábavno-obchodné centrum MAX SkalicaBabská jazda

Rozpravkar_BJ_zoc_max_663x382_CNMX

Milé baby,

V novembri sme pre vás pripravili babskú jazdu s českým filmom Rozpávkar. Akcia sa bude konať 11. novembra o 18:00 vo všetkých kinách CINEMAX.

Vladimír Michálek nakrútil nový český film "Rozprávkar". Scenár napísal na motívy veľmi úspešnej knihy Barbary Nesvadbovej Marek Epstein, v hlavných úlohách sa stretnú Jiří Macháček, Anna Geislerová a prvý krát v českom filme hviezda svetového modelingu Eva Herzigová. "Rozprávkar" tak ponúkne svojmu divákovi skutočne mimoriadnu autorskú kombináciu. Autorka knižnej predlohy Barbara Nesvadbová patrí dlhodobo medzi najpredávanejšie české spisovateľky so širokou čitateľskou základňou....

Snow film fest

CNMX_SFF_zoc_max_663x382_B

Aj tento rok sme pre vás pripravili festival zimných filmov SNOW FILM FEST. Čo uvidíte? Film Supervention - s veľkolepými prírodnými zábermi a freeridovým lyžovaním, nový film Pavla Barabáša Polárnik o Petrovi Valušiakovi, High Tension hovoriaci o problémoch s komerčnými expedíciami na najvyššiu horu sveta Mount Everest, Arslanbob o Kirgizskom horskom turistickom centre a Vaya a la Cumbre o lyžiarskom stredisku v El Arpa v Chile, vizuálne dokonalý film Icefall o nočnom ľadolezení, prašanové hody v Britskej Kolumbii a na Aljaške vo filme Z A do K a zasa naspäť a predovšetkým český film Huevo o skialpinistickej expedícii do Peru, v rámci ktorej sa Kejda Ski Teamu podarilo zlyžovať niekoľko šesťtisícových vrcholov.
Lístky sú už v predaji! :)
Tešíme sa na Vás.

Chcete zažiť Halloweenskú atmosféru?

663x382-halloween ZOC MAX  Vás srdečne pozýva  na akciu HAPPY HALLOWEEN dňa 2.11.2014 o 14.00 hod., v nedeľu.Na detičky okrem maskotov čaká pripravený zábavný program :

súťaž o najkrajšiu masku,maľovanie na tvár,tvorivé dieľničky,diskotéka. A nebude chýbať ani tombola!  

Príďte a zabavte sa spolu s ostatnými maskami.Tešíme sa na Vás

Výstava ručne maľovaných dáždnikov

663dazdniky

Keď nakupujete od kreatívnej duše, kupujete si viac ako len maľbu, pieseň lebo román. Kupujete si stovky hodín experimentov a tisíce zlyhaní. Kupujete si čas kreatívnej duše, ktorá ho vložila do niečoho, čomu verí a skutočne miluje, niečo čo mení život na čosi živé”  

Takouto dušou je aj Madam Etela, ktorá mení bežnú vec akou je dáždnik na umelecké dielo. V upršanom a zachmúrenom počasí Vám jej diela pozdvihnú náladu a vyčaria úsmev na tvári.Maľovaný dáždnik vnímate Vy a Vaše okolie ako umelecké dielo a luxusný módny doplnok.

 

Rezervované pre ženy - 3. premena

Zábavno – obchodné centrum MAX Skalica Vám v spolupráci s partnermi  akcie „ Rezervované pre ženy „ prináša pravidelnú mesačnú akciu ,v rámci ktorej sa vybraná dáma bude v tento deň cítiť naozaj skvelo. A ako prebiehala naša tretia  „ premena“ dňa 30.9.2014? Tentokrát výherkyňa, p. Janka Žilinská, 47 - ročná matka 2 dospelých synov a 10 –ročnej dcérky pricestovala  z obce UNÍN. Začali sme , ako vždy„ poradou“  v kaviarni MANUEL Caffé, ktorá našej dáme ponúkla  výbornú kávu so zákuskom. Znova sme si naplánovali náš deň tak, aby jednotlivé procedúry prebiehali podľa časového harmonogramu a hlavne bez stresov.

Suvereno v MAXe

663x382-suvereno

FOTOALBUM SUVERENO V MAXE.  

...kto prišiel včera, 28.9. v nedeľu poobede na akciu do MAXu, určite mi dá za pravdu, že to bola výborná akcia, všetci sme sa dobre zabávali...bolo sa na čo pozerať - latinskoamerické tance ako cha cha, samba, moderné tance, výstava fotiek...a to najlepšie nakoniec: vystúpenie charismatického speváka SUVERENA, ktorý svojim uvedomelým hip - hopom vytvoril úžasnú atmosféru a zaspieval nám pár skvelých skladieb zo svojho nového albumu s názvom JEDNODUCHO!..

 

Rezervované pre ženy v ZOC MAX Skalica

Chcete aj Vy prežiť deň plný zmien, módy a relaxu?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL

Otváracie hodiny

OBCHODNÉ PREVÁDZKY 
Po - Ne 09:00 - 21:00
KAVIARNE A REŠTAURÁCIE
Po - Ne 09:00 - 21:00
TESCO HYPERMARKET 
Po - Ne 06:00 - 22:00
Tel.: +421 34 699 91 11
Adresa: Tesco Hypermarket 
Mallého 53
90901 Skalica
MERKUR SPIELO
Po - Ne 24. hodín denne

ZOC MAX Skalica
Euro MAX Skalica, s.r.o.
Mallého 55
909 01 Skalica
skalica@zocmax.sk

Aktuálne hostí

Aktuálne máme na stránkach 4 hostí  

Partneri

logo-prozahori
SWAN_logo_fullHD

logo_zahori

Všetky práva vyhradené Euro MAX Skalica, s.r.o. ® 2012