CCC – dámska, pánska a detská obuv, kabelky, doplnky

poschodie prízemie CCClogo
N133
+421 51 7581 053
www www.ccc.eu
akcie Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

-30% v predajniach CCC!

Výpredaj zimnej kolekcie sa už začal! V ponuke je obuv pre ženy, mužov a deti, ako aj tašky a kabelky, ktoré si môžete kúpiť s 30% zľavou. Ponáhľajte sa využiť našu najlepšiu ponuku ešte tento rok!

Vypredaj trvá od 15.12. do 31.12.2014 a zľavnený sortiment je označený novou cenou v červenom kruhu..

Obujte sa výhodne a štýlovo v CCC!


Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi na Slovensku. V súčasnej dobe má takmer 30 predajní a vo svojej expanzii stále intenzívne pokračuje. Výrobky spoločnosti sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu.

Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely  podľa vlastného vkusu a potrieb na formálne aj neformálne príležitosti, či voľný čas. Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií o spoločnosti a sortimente nájdete na:  www.facebook.com/cccslovensko a www.ccc.eu/sk


Otvorené denne: 9:00 - 21:00

Všetky práva vyhradené Euro MAX Prešov, s.r.o. ® 2012