CCC – dámska, pánska a detská obuv, kabelky, doplnky

poschodie prízemie CCClogo
N133
+421 51 7581 053
www www.ccc.eu
akcie Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Kolekcia na nadchádzajúcu sezónu je explóziou najzaujímavejších celosvetových trendov. Baleríny, mokasíny a oxfordky sú len predpremiérou aktuálnych modelov. V ponuke nájdete rôzne druhy topánok, ktoré uspokoja všetky chute: extrémne trendové „jodhpur“ – krátke jazdecké topánky, členkové topánočky v rockovom štýle, ale rovnako aj klasické lodičky -  na vysokom alebo klinovom podpätku. Milovníčky pohodlia si budú môcť vybrať zo širokej škály módnych turistických topánok – ideálnych na každodenné nosenie i víkendové výlety. S pribúdajúcim chladom zaujme široká ponuka čižiem: so štýlovou vysokou sárou, členkové čižmičky s kožušinkou či modely na klinovom opätku.

Pre mužov je tiež pripravená široká ponuka obuvi  zahŕňajúca spoločenské modely, ale i každodennú neformálnu obuv – poltopánky, topánky i turistickú obuv, v línii súčasných trendov.

Detskej kolekcii tradične nechýba pestrosť farieb a vzorov z obľúbených Disney rozprávok. Atraktívne pre deti aj ich mamičky sú pohodlné nepremokavé topánky, ktoré sa perfektne hodia na dlhé prechádzky počas chladných dní.


Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi na Slovensku. V súčasnej dobe má takmer 30 predajní a vo svojej expanzii stále intenzívne pokračuje. Výrobky spoločnosti sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu.

Aktuálna kolekcia je vždy odrazom najzaujímavejších celosvetových trendov. Široká pozornosť je venovaná kvalitnej koženej obuvi vlastnej značky LASOCKI. Ženy, muži aj deti si v ponuke CCC nájdu modely  podľa vlastného vkusu a potrieb na formálne aj neformálne príležitosti, či voľný čas. Sortiment tovaru CCC dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.

Viac informácií o spoločnosti a sortimente nájdete na:  www.facebook.com/cccslovensko a www.ccc.eu/sk


Otvorené denne: 9:00 - 21:00

Všetky práva vyhradené Euro MAX Prešov, s.r.o. ® 2012