CCC – dámska, pánska a detská obuv, kabelky, doplnky

poschodie prízemie logo-CCC
N133
+421 51 7581 053
www www.ccc.eu
akcie Táto e-mailová adresa je chránená pred spambotmi. Ak ju chcete vidieť, je potrebné aby ste mali zapnutý JavaScript.

Letný výpredaj v CCC sa práve začal!  

   

Ste pripravení na bláznivý výpredaj? Akcia so zľavou -30% na topánky a kabelky z letnej kolekcie CCC sa práve začala. Využite to a kúpte si módne hity za zvýhodnenú cenu! Výpredaj sa vzťahuje na letné topánky, sandále a žabky, tak ako aj na všetky modely balerín, plátených tenisiek, športovej obuvi a poltopánok z aktuálnej dámskej, pánskej a detskej kolekcie. Poponáhľajte sa uloviť si tú najlepšiu ponuku! Vypredaj trvá od 1.7. do 31.7.2014. 

Obujte sa na leto štýlovo v CCC!


 

Spoločnosť CCC Slovakia patrí k najrýchlejšie rastúcej sieti predajní obuvi na Slovensku. V súčasnej dobe má vyše 20 predajní a vo svojej expanzii stále intenzívne pokračuje. Výrobky spoločnosti sú určené pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitnú a módnu obuv za priaznivú cenu.

Aktuálna kolekcia CCC na jeseň a zimu je lesklá, odvážna a sexi. Dámy môžu skombinovať jemné ženské modely s rockovými doplnkami na kabelkách, pre mužov prichádzajú aktuálne vysoké, šnurovacie vojenské topánky. Trendom kolekcie sú kovové doplnky, retiazky, flitre – to čo sa doteraz nosilo len na večer sa túto jeseň bude nosiť aj cez deň! Jeseni dominuje hnedá od odtieňov medu, cez ťaviu až po horkú čokoládu a klasickú čiernu. Výrazným doplnkom sú veľké tašky vo veľkosti XL - pre dámy, ktoré chcú vyniknúť vo výrazných červených odtieňoch. Detskej kolekcii tradične nechýba pestrosť farieb a vzorov z obľúbených Disney rozprávok.Sortiment tovaru dopĺňa veľký výber kabeliek, bižutérie a súčasťou stálej ponuky sú tiež ošetrovacie krémy a ďalšie prostriedky starostlivosti o obuv.  

Tvárou kolekcie CCC je úspešná modelka a Miss World Taťána Kuchařová, nasledujte jej kroky a obujte sa v CCC.  

Viac informácií o spoločnosti a sortimente nájdete na:  www.facebook.com/cccslovenskowww.ccc.eu/sk

 


Otvorené denne: 9:00 - 21:00

Všetky práva vyhradené Euro MAX Prešov, s.r.o. ® 2012