Zábavno-obchodné centrum MAX Prešov



Halloween v MAXe

663x382halloween

Milé deti,  

Príďte nám 2. Novembra predviesť  svoje Halloweenske masky v plnej paráde. Pripravili sme pre Vás obľúbenú detskú akciu, na ktorej budeme spoločne kúzliť  a pomôžeme tak čarovnému Bubliduchovi vyslobodiť  sa zo zakliatia. Pozývame Vás spolu s rodičmi stráviť Halloween plný zábavy a darčekov do zábavno-obchodného centra MAX Prešov, 2. Novembra o 16:00 hod na 2.poschodí. Čaká nás zábavný program s divadielkom Harry Teater, množstvo súťaží a darčekov, spevácke vystúpenia CVČ EBONY, foto masiek na pamiatku a detský karneval. Akciu podporili prevádzky: Fotolab, Benneton, Oresi, CCC, Bagetéria, Tescoma, Marionnaud, ART diela, KreArt, TIMEOUT, Lara Bags a Detský kútik DANYS.

 

Rezervované pre ženy - September

663x382premena-september Zábavno-obchodné centrum MAX Vám v spolupráci s partnermi akcie prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má vybraná dáma možnosť prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy.
Šťastnou septembrovou adeptkou premeny sa stala 34ročná Anka z Kamenice.
22. septembrový deň získal označenie – „Rezervované pre ženy" a tak sa náš skvelý „babský deň" začal ráno v posilňovni CITY GYM, kde nás už čakal osobný tréner. Anka sa priznala, že v posilňovni nikdy nebola, napriek tomu si pochvaľovala a odhodlane odmakala.

 

Výstava

663x382vystava

Počas celého októbra máte v MAXe v Prešove možnosť vzhliadnuť jedinečnú výstavu ručne maľovaných máp slovenských regiónov a obcí. Putovná výstava dnes dorazila, a Vy máte možnosť obdivovať krásy Slovenska do 30.10.2014.

15 originálnych veľkoformátových malieb regiónov, destinácii cestovného ruchu, obcí a miest je vystavených v ZOC MAX Prešov na 1. poschodí.

 

Nedeľné popoludnia v MAXe

Nedelnepopoludnia663x382

Zábavno-obchodné centrum MAX pozýva Vás a Vaše deti na obľúbené Októbrové Nedeľné popoludnia. 12.októbra si spoločne so šikovným personálom prevádzky Kreart zhotovíme počas  tvorivej dielni zaujímavé prekvapenia, ktoré potešia malých aj veľkých. Stretneme sa o 16:00 hod pred prevádzkou Kreart na 1. poschodí. 19.októbra privítame nášho kamaráta Alexandra Pallesitza a jeho interaktívne divadelné predstavenie Kocúr v Čižmách. Vítaní sú všetci milovníci rozprávok, malí i veľkí . čakáme Vás o 16:00 hod na 2. Poschodí. 26.októbra ste vítaní na Nedeľnom popoludní s Jazykovou školou VaV. Čím skôr sa Vaše ratolesti naučia cudzí jazyk tým lepšie, a s metódami ktoré sa vyučujú v jazykovej škole VaV to bude hračka. A možno aj pre dospelých...Vidíme sa na prízemí pri točitom schodisku so začiatkom o 16:00 hod.
Tešíme sa na Vás,
MAX, bližšie k Vám

Rezervované pre ženy

663x382px-premena

Chcete aj Vy prežiť deň plný zmien, módy a relaxu?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

Rádio v MAXe

ikona_radio

Rádio v MAXe
"14+7 zdarma"










ZOC MAX počas sviatkov

01.11. otvorené
02.11. otvorené
17.11. otvorené

Otváracie hodiny

Obchodné prevádzky
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00 h
Kaviarne a reštaurácie 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00 h
Hypernova 
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00 h
Admiral 
Pondelok - Nedeľa 24 h. denne
City Gym 
Pondelok - Piatok  07:00 - 21:00 h
Sobota - Nedeľa  08:00 - 21:00 h


ZOC MAX Prešov
Euro Max Prešov, s.r.o.
Vihorlatská 2A
Prešov
08001
presov@zocmax.sk

 

Priestory na prenájom

 

Pracovné príležitosti

Nové prevádzky

Wifi pripojenie

wifi
Dostupné v kaviarňach ZOC MAX

SWAN_logo_fullHD
Všetky práva vyhradené Euro MAX Prešov, s.r.o. ® 2012