Zábavno-obchodné centrum MAX PrešovDeti zabávajú deti v MAXe

Elisia_BANER_MaxAkcia_OPRAVA_FINAL10-2014

Milí priatelia,

srdečne Vás pozývame na milú akciu, ktorá sa uskutoční pod záštitou mesta Prešov a ZOC MAX v piatok 7.11.2014 o 16,00 hod, kde sa spoločne zabavíme s Vašimi ratolesťami. Naučíme sa tancovať ZUMBU s Luckou, staneme sa umelcami s Janette a pri ŽIVEJ HUDBE sa poriadne odviažeme. Pohostíme Vás koláčikmi od Prešovskej babičky a chýbať nebudú ani zaujímavé ceny pre Vás, našich najmenších. Tešíme sa a čakáme Vás v piatok o 16,00 v MAXE na 2. poschodí.

Tešíme sa na Vás !
MAX BLIŽŠIE K VÁM!

Rezervované pre ženy - Október

663x382premenanovember Zábavno-obchodné centrum MAX Prešov Vám v spolupráci s partnermi akcie prináša pravidelnú mesačnú akciu - "Rezervované pre ženy" v rámci, ktorej má vybraná dáma možnosť prežiť skvelý deň plný relaxu, oddychu, krásy a módy. Šťastnouo októbrovou výherkyňou sa stala pani Dagmara. Chcete aj Vy získať rady v oblasti obliekania, vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár na stránke www.zocmax.sk/presov.

 

Nedeľné popoludnia v MAXe

663x382-nedelne-november

November plný zábavy? Kde? No predsa v MAXe!

Srdečne Vás a Vaše ratolesti pozývame na novembrové Nedeľné popoludnia, ktoré sa budú konať každú Nedeľu o 16:00. 9. novembra sa tešíme na vystúpenie detičiek z Materskej školy Bernoláková, ktoré nám predvedú spolu so svojimi p. učiteľkami na 2.poschodí. 16. novembra nás bude na 2.poschodí zabávať už tradične obľúbený Alexander Pallesitz so svojim interaktívnym divadielkom, tento krát s názvom Kocúr v čižmách. 23. novembra sa môžete tešiť na fantastický program s ABC centrom voľného času, ktoré vystúpi na prízemí pri točitom schodisku. 30. novembra nám úsmev na tvárach vyčarí Súkromná spojená škola European english school. 

Pre všetky detičky máme pripravené prekvapenie v podobe sladkostí od spoločnosti DOBRÉ ZO SLOVENSKA.
Tešíme sa na Vás !
MAX BLIŽŠIE K VÁM!

Halloween v MAXe

663x382halloween

Milé deti,  

Príďte nám 2. Novembra predviesť  svoje Halloweenske masky v plnej paráde. Pripravili sme pre Vás obľúbenú detskú akciu, na ktorej budeme spoločne kúzliť  a pomôžeme tak čarovnému Bubliduchovi vyslobodiť  sa zo zakliatia. Pozývame Vás spolu s rodičmi stráviť Halloween plný zábavy a darčekov do zábavno-obchodného centra MAX Prešov, 2. Novembra o 16:00 hod na 2.poschodí. Čaká nás zábavný program s divadielkom Harry Teater, množstvo súťaží a darčekov, spevácke vystúpenia CVČ EBONY, foto masiek na pamiatku a detský karneval. Akciu podporili prevádzky: Fotolab, Benneton, Oresi, CCC, Bagetéria, Tescoma, Marionnaud, ART diela, KreArt, TIMEOUT, Lara Bags a Detský kútik DANYS.

 

Rezervované pre ženy

663x382px-premena

Chcete aj Vy prežiť deň plný zmien, módy a relaxu?? Získať rady v oblasti obliekania a vyskúšať si nový účes, vizáž a fotenie? Neváhajte a vyplňte prihlasovací formulár.

Rádio v MAXe

ikona_radio

Rádio v MAXe
"14+7 zdarma"


ZOC MAX počas sviatkov

01.11. otvorené
02.11. otvorené
17.11. otvorené

Otváracie hodiny

Obchodné prevádzky
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00 h
Kaviarne a reštaurácie 
Pondelok - Nedeľa 09:00 - 21:00 h
Hypernova 
Pondelok - Nedeľa 08:00 - 21:00 h
Admiral 
Pondelok - Nedeľa 24 h. denne
City Gym 
Pondelok - Piatok  07:00 - 21:00 h
Sobota - Nedeľa  08:00 - 21:00 h


ZOC MAX Prešov
Euro Max Prešov, s.r.o.
Vihorlatská 2A
Prešov
08001
presov@zocmax.sk

 

Priestory na prenájom

 

Pracovné príležitosti

Nové prevádzky

Wifi pripojenie

wifi
Dostupné v kaviarňach ZOC MAX

SWAN_logo_fullHD
Všetky práva vyhradené Euro MAX Prešov, s.r.o. ® 2012